foto foto foto foto
Summer Party 2014 Summer Party 2014 Herbalife 2014 Herbalife 2014 Musée Grévin 2015 Musée Grévin 2015 Table mapping v Žofín Garden 2017 Table mapping v Žofín Garden 2017
video gallery
VEOLIA VODA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. Škoda auto a.s. GE Money Bank
reviews

Vy jste naší největší INSPIRACÍ!

Společně s Vámi měníme zaběhnutá pravidla, boříme bariéry a posouváme eventy daleko za hranice běžných možností.

Žádná Vaše událost pro nás není příliš malá, velká, tradiční či netradiční. Každá vánoční party, soukromá oslava, firemní meeting, prezentace produktu, konference, exkluzivní galavečeře, ples, rodinné setkání, mezivládní zasedání… je pro nás důležitá a vždy na prvním místě! Dopřejte si catering v jeho maximální podobě.

S vášní pro jídlo každý den pracujeme na vytváření nových nápadů. Můžete se spolehnout na naši flexibilitu, profesionální přátelský servis a komunikační dovednosti, které završují symfonii chutí a ingrediencí, které pro Vás tvoříme.

Rádi nasloucháme Vašim přáním, doporučujeme nejlepší možná řešení, zajišťujeme bezproblémový průběh a hlavně vaříme čerstvé lahodné pochoutky české i světové kuchyně. Všechna jídla připravujeme vždy až v místě akce, k Vašim hostům se tedy vše dostává v té nejlepší kvalitě a chuti.