foto foto foto
Summer Party 2014 Summer Party 2014 Herbalife 2014 Herbalife 2014 Musée Grévin 2015 Musée Grévin 2015 Table mapping v Žofín Garden 2017 Table mapping v Žofín Garden 2017
video gallery
VEOLIA VODA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. Škoda auto a.s. GE Money Bank
reviews

Fun Parties

Jak vymyslet originální párty plnou zábavy? Nelamte si hlavu a prostě si vyberte z našich Fun Parties. A my vše ostatní uděláme za Vás.

 

007

0

Jako kluk jsem nesmírně toužil po všech těch technických hračkách, se kterými tak bravůrně ve filmech zacházeli tajní agenti, hrdinní reportéři typu Tintina, nebo kosmičtí piloti. Mnohdy objevení nového „fejzru“ nebo „trikodéru“ zachránilo pro nás nadšené kluky jinak úplně pitomý film. Zápletky mnoha těch levných snímku jsem zapomněl, ale mobilní telefon ukrytý v odznaku, takový jako měl doktor Spock, si budu pamatovat zřejmě až do smrti.

Issac Asimov z knihy „Já Asimov“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Téma I „Cosmír“

0

Vítejte ve zvláštní kosmické lodi, která skýtá pohodlí luxusního restaurantu... V lodi, která vás odnese do budoucnosti... Vítejte na akci, která nabízí napětí z cesty mezi galaxiemi a zároveň i pohodu a uvolněnost stylové party, která se vrací k výrazové poetice slavného sci-fi filmu z přelomu 60. let „ikarie XB 1“

 

 

 

 

 

Téma II „Herna“

0

Vítejte na párty, která nabízí napětí ze hry, atmosféru herny, zářivých ruletových stolů... Vítejte ve světě tajných agentů, tajných kódu a tajných poslání. Vítejte přímo v Casino Royale.

 

 

 

 

 

 Cesta kolem světa

0

Není to poprvé ani naposledy, co se dobrodruzi z celého světa přou o tom, za jak dlouho lze celou naší zeměkouli procestovat. My je necháme , ať se mezi sebou dohadují, soutěží a trumfují se... My to totiž dokážeme bezesporu nejrychleji. Vydejte se s námi na Cestu kolem světa za 360 minut. Vydejte se společně s námi na trasu plnou exotických míst, drinků a pokrmů...

 

 

 

 

Cotton Club

0

The Cotton Club je řehole, vyznání, láska, rozptýlení, zábava i povinnost...

Cotton Clubje magie místa okamžiku, hudby a do běla rozpálených lidských emocí...

Cotton Club se každý večer stává středem mého vesmíru...

Moby Moss, jazzový kapelník a muzikant 1930, z knihy „The Cotton Connection“

Vracíme se časem o více než 60 let. Hospodářská krize nedávno skončila a celý svět se vrhá do víry zábavy. Kdesi ve starém městě stojí slavný klub.

Na jeden jediný večer rekonstruujeme atmosféru slavného The Cotton Club se vším, co k tomu patří...

Vítejte ve vybrané společnosti, vítejte ve světle starých filmových světel, vítejte v místě, kde se může setkat s přáteli...Vítejte v „The Cotton Club“

A zažijte večer na který se nezapomíná...

  

Den splněných přání

0

Vítejte v atmosféře, kterou dobře znáte z dětství a na kterou v pracovním shonu nezbývá čas. Vítejte v místě, kde se můžete setkat se svými přáteli, obchodními partnery či kolegy. Vítejte na party, která nabízí tanec a příjemnou zábavu. Vítejte na párty, která potěší, a na kterou budete dlouho a mile vzpomínat.

Ať už to jsou Vánoce, Velikonoce, narozeniny či jiná výročí, znovu se v nás usazuje ta zvláštní nálada, která v nás probouzí dětskou duši.

„Co asi tak dostanu?" říkáme si. „Jaké to letos bude?", ptáme se. Pak ale na svá přání zapomeneme, je přece třeba postarat se o druhé - děti, babičky, ostatní příbuzné, známé.

Naše vlastní přání zůstávají nadále jen přáním.

My Vám ale nabízíme jiné řešení. Na Vašem „Večeru splněných přání" se vše jakoby kouzlem změní. Teď jste vy ten nejdůležitější a na prvním místě. Můžete si přát, co chcete - nebo skoro co chcete.

Co jste si přáli, se stává skutkem... Představte si překvapení. Přicházíte na párty své firmy a přímo Vás někdo volá jménem. Jdete na jeviště a to, co jste vyslovili jako nesplnitelné přání, se právě děje! Není to nádherné? Není to oslava jak má být?

 

 

Doba ledová

0Každý má rád něco jiného - někdo kyselé, někdo sladké, někdo sluníčko, jiný déšť...  A my Vás zveme na večer plný třeskuté zimy! Na večer, kde Vás obklopí křupavý led. Tu a tam polozmrzlá veverka, mamut či nabalený Eskymák se pokusí rozjasnit úsměv na tváři. Vítejte v dobách dávných a možná i budoucích. Sundejte kožichy, oddejte se radostnému veselí v záři namodralých světel, vítejte na dnešní párty.

Právě začala DOBA LEDOVÁ!

Hosté přicházejí do indiferentního prostoru až po okraj naplněného dekoracemi připomínajícími led, led a zas jen led. Od stropu visí rampouchy, jen pár Eskymáků si zde postavilo iglú a začíná spolu s hosty holdovat nápojovému opojení na krásně nasvíceném ledovém baru. Ano, právě iglú se stává centrem dnešního večera. A v době ledové je zima tak třeskutá, že všichni musí držet pospolu, všichni se k sobě musí „tulit"...

 

Hawai party

0

Ocitáme se v záři slunce, žhavých tanečnic i ve stínu palem. U pravého havajského baru.

Listy se hýbou ve větru, slyšíme cizokrajné ptáky a jemné tóny reagge. Hostům se naskýtá pohled na mořskou pláž s výhledem na nekonečný oceán.

V přilehlé marině kotví lodě... Na sluncem prozářené písečné pláži se vlní spoře oděné tanečnice, které se oddávají tónům reagge a samby...

 

 

 

Salsa a Tapas

0

Význam španělského slova "salsa", omáčka, tento tanec zcela vystihuje. Je to omáčka s množstvím ingrediencí, stejně jako večer který se skrývá pod názvem Salsa and Tapas.

Večer plný zábavy, tance a přibližování se jeden druhému. V míchaných drincích blikají kostky ledu v rytmu hudby, ozdoby z exotického ovoce nechybí na žádném drinku a co nám ještě schází?Široký výběr těch nejlepších TAPAS.

Salsa je radost, slunce, chuť, jednoduchost, romantika, vášeň, dynamika, energie ohně a mládí v každém věku.

 

 

 

 

Vánoce

0

Vánoce pro mě vždy byly naplněny úžasnou atmosférou. To očekávání mě vzrušovalo a nenechávalo mě spát. Fascinovala mě myšlenka, že teď to bude najednou úplně jinak, než po celý rok. Prostě někdo tam nahoře mě poslouchá, a když budu hodný, donese mi za pár dní třeba medvěda. S malinkou, naprosto rozechvělou dušičkou jsem usedal k bílému papíru, který jsem nadepsal slovy Milý Santa Clausi... Frank Sinatra

Nastává čas vánoc a my sníme o odpočinku, dárcích, cukroví, ozdobeném stromečku a vánoční pohodě.

Přenesme se společně do snového vánočního New Yorku - přímo do Rockefellerova centra. Známe to ze slavných filmů. Stromky osvětlené množstvím ozdob a dárky čekají jen, až je někdo rozbalí, v uších nám zní Sinatrova skladba „New York, New York“.

Pojďme si spolu užít vánoční večer v New Yorku, pojďme si společně vychutnat atmosféru v rytmech swingu v samém středu Manhattanu