foto foto foto
Summer Party 2014 Summer Party 2014 Herbalife 2014 Herbalife 2014 Musée Grévin 2015 Musée Grévin 2015 Table mapping v Žofín Garden 2017 Table mapping v Žofín Garden 2017
video gallery
VEOLIA VODA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. Škoda auto a.s. GE Money Bank
reviews

REFERENCE

 

Červen, 2016, UEFA EURO 2016, TOULOUSE - LYON

 0  0  0  0  0  

Měli jsme tu čest poskytovat celodenní občerstvení v Českém domě v rámci utkání českého týmu na UEFA EURO ve fotbale v Toulouse a Lyonu. Nabídka zahrnovala jídla od snacků přes brunche, barbecue, bary až po rautové večeře. Celkem jsme pohostili cca 3600 hostů.

„Rád bych poděkoval celému týmu za vstřícnou komunikaci od přípravy nabídky po vyúčtování. Za bezchybnou logistiku. Za milou pozornou obsluhu, obětavé kuchaře v čele s panem Šádou a jejich týmového ducha. Za vysoké nasazení všech členů týmu, zejména Lindy Reitingerové, i obrovskou dávku flexibility. Hosté i klient byli s cateringovými službami velmi spokojeni."

Mgr. Jan Vopršal, IMA Production, s.r.o.

 

Květen, 2016, PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE NAUTICA, HAUCH GALLERY

 0  0  0  0  0  

U příležitosti představení nové kolekce Nautica jsme hostům připravili občerstvení hravou formou. Osvěžit se mohli čerstvou zmrzlinou z ice-pan, nebo si mohli vychutnat jídla servírovaná v kornoutcích z různých materiálů - jedlých či nejedlých.

„Netradiční podoba cateringu se nám moc líbila. Hosty bavily jak kornoutky, tak nápoje podávané v lahvičkách i čerstvá zmrzlina připravovaná přímo před očima. Děkujeme, byl to fajn večer."

Markéta Mikšíková, Nautica

 

Březen, 2016, LAUNCH ADIDAS PUREBOOST X, HAUCH GALLERY

 0  0  0  0  0  

 

Měli jsme to potěšení připravit zábavné občerstvení pro hosty slavnostního uvedení sportovní obuvy Adidas PureBoost X na český trh. Ve spolupráci s Cook Communications jsme v prostorách Hauch Gallery připravili jídla podle receptů dvou mladých českých bloggerek. Tématem večera byla lehkost a čerstvost. Na ledové pánvi "ice-pan" vytvářely bloggerky zmrzlinovou show a hosté si mohli pochutnat na občerstvení s tématem "food brandingu." 

 

Únor, 2016, BENEFIČNÍ KONCERT A. PLACHETKY, PALÁC ŽOFÍN

 0  0  0  

 

Po benefičním koncertu českého basbarytonisty Adama Plachetky jsme pro 130 hostů připravili galavečeři v malém sále Paláce Žofín. Výdělek byl věnován předčasně narozeným dětem a jejich rodinám.

„Galavečeře, kterou připravila společnost Zátiší Group, byla jako vždy bez chyby a na nejvyšší úrovni. Myslím, že to byla vizitka pro všechny zapojené strany. Je nám velkou ctí spolupracovat s takovými profesionály."

Ing. Hana Píšová, Nadační fond pro předčasně narozené děti


Únor, 2016, MERLOT D'OR, PRAŽSKÝ HRAD

  0  0  0  0

Na Pražském hradě jsme připravili galavečeři pro 350 milovníků vín. Hostům jsme předkládali pětichodové degustační menu připravené francouzským michelinským šéfkuchařem Nicolasem Isnardem. Chody byly párované s víny od dodavatele Merlot d'Or. Galavečeře byla servírována v impozantních prostorách Španělského sálu. Díky použití moderních podsvícených stolů a designových židlí mohli hosté zažít propojení elegantního moderního designu a historických prostor Pražského hradu. Čestnými hosty byli například francouzský velvyslanec a starosta hl. města Praha.

„Ráda bych poděkovala za tradičně profesionální přístup Váš i pana Dulíka a zejména bych ráda vyzdvihla přístup pana Peťka k přípravě celého menu. Budeme se těšit na spolupráci v příštím roce."

 Mgr. Diana Sixtova, Merlot

 

Únor, 2016, PLES V OPEŘE, PRAHA

  0  0  0  0

I letos jsme byli partnerem nejluxusnějšího českého galavečera, který se nesl v duchu britského království. Tisícovka pozvaných hostů se těšila z originální propojení tématu plesu s gastronomickým konceptem inspirovaným britskou monarchií. Šéfkuchař Marek Šáda připravil například Pork Wellington ale také klasický Fish & Chips v moderních a neotřelých prezentacích.

„Díky Vám jsme dokázali uspořádat večer, který - jak doufáme, přinesl všem přítomným unikátní kulturní, společenský a gastronomický zážitek. Snažíme se stále zlepšovat a podle zpětné vazby hostů i médií byl letošní ročník opět o něco lepší, než ten předchozí - a za to patří velký dík také Vám."

Zuzana Vinzens, ředitelka Plesu v Opeře

 

Únor, 2015, MERLOT D'OR, PRAŽSKÝ HRAD

  0   0  0  0

Na Pražském hradě jsme připravili galavečeři pro 330 milovníků vín. Hostům jsme předkládali pětichodové degustační menu připravené francouzským michelinským šéfkuchařem. Sommeliéři napárovali jednotlivé chody s francouzskými víny. Galavečeře byla servírována v impozantních prostorách Španělského sálu. Kombinace moderního set-upu a historických prostor Pražského hradu vytvořila unikátní atmosféru večeře.

 

Říjen, 2014, FLY EMIRATES, BUDAPEŠŤ

0  0  0  0
Gala večeře s cocktailem pro 450 osob.

"Zahajovací ceremoniál v Budapešti měl na starosti Honza Šmelhaus. Ukázal velkou míru profesionality, dovedností a orientace na klienta. Víme, že společnost Emirates je náročný klient, který klade velký důraz na detaily. Váš tým pod Honzovým vedením dokázal, že společnost Zátiší Group je schopná dostát požadavkům na vysoký standard a to nejen v Praze, ale kdekoliv v Evropě."

Tomáš Maxa, Managing Partner - Operations, C-IN

 

Přesvědčte se na krátkém videu z akce ZDE.

 

Srpen, 2014, CZECH MASTERS, EUROPEAN TOUR

  0  0  0  0

I v přírodě můžete jíst jako v prvotřídní restauraci, ukázal golfový turnaj evropské tour na hřišti Albatross.

 

O stravování účastníků se staral Zátiší Catering, divize Sport&Fun. Od snídaně po večeři připravovalo na třicet kuchařů čerstvé jídlo přímo na místě. Ve VIP stanu pro sponzory a partnery eventu stály stoly s ubrusy s židlemi Vitra, číšníci roznášeli flying buffet a nápoje, hosté oceňovali bohatou nabídku teplého a studeného bufetu a čerstvé ovoce, například Paneer Makhani s pilafem z basmati rýže a Tawer Subzi s hráškovou rýží a Reigma dal od šéfkuchaře Mahavira Kanswala, z české kuchyně je zaujala telecí líčka s celerovým pyré a zelenými fazolkami nebo svíčková na smetaně s karlovarským knedlíkem od Marka Purkarta. Hráči a caddies si ve svých stanech užívali podobného servisu.

„Věříme, že i na sportovních akcích se dá dobře a pohodlně jíst. K elegantnímu prostředí golfu patří stejně noblesní občerstvení. Na golfovém turnaji v Albatrossu hosté stolovali jako v restauracích V Zátiší, Bellevue či Mlýnci." 

Krátké video z akce naleznete ZDE

 

2012-2013, MOTO GP

0  0  0  0

Přemýšlíte, co jedí závodníci mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP? A co si dává jejich doprovod a sponzoři?

 

Čerstvě připravené zdravé lahůdky podávané jako v prvotřídní restauraci. Na seriálu závodů MotoGP se v letech 2012 a 2013 o veškeré občerstvení starala Zátiší Catering, divize Sport & Fun. Před první rozjížďkou servírovali kuchaři vydatnou a zdravou snídani, během tréninkových kol a čekání na závod ocenili všichni návštěvníci přesnídávku a oběd. Odpoledne nechyběla svačina a večer samozřejmě večeře s pečlivě vybranými víny a bublinky nejen pro vítěze. Všichni kuchaři mluví anglicky a s radostí servírované pokrmy odprezentují, což oceňují hosté z celého světa.

 

Sníte o tom uspořádat stejnou gala večeři, jako byla ta pro přední představitele států nebo účastníky Předsednictví Evropské unie? Chcete stejně prestižní akce jako Škoda, Deloitte, Cartier, Emirates Airline a další renomované společnosti? Toužíte udělat dojem večeří přímo na pódiu Státní opery?

 

Březen, 2012, NĚMECKÉ FILMOVÉ CENY

  0  0  0  0

DEUTSCHE FILMPREIS srdečně děkuje Zátiší Group za velkou podporu u příležitosti předávání filmových cen 2012.
Již před zahájením recepce byly nabídnuty kulinářské skvosty, které zprostředkovaly první dojem o tom, na co se může těšit všech 2300 hostů této párty. Byl to úžasný sen a vrchol večera!
Díky výběru, kvalitě a chutí jídla, ale také rychlosti s jakou byli hosté obslouženi. Neuvěřitelně příjemná obsluha Zátiší Group perfektně předvedla své dokonalé cateringové služby.

 

Další naše reference

  • 2012 -  PON Management Meeting září 2012

 Vzpomínáme na úspěšnou akci a nádherný čas, který jsme strávili v Benátkách.
Byli jsme velmi spokojeni s vaší spoluprací. Lidé v Zátiší Group odvedli fantastickou práci a nabídli jídlo i servis nejvyšší kvality.
Vzhledem k vysokým teplotám v Scuola Grande Misericordia a velmi těsnému rozvrhu, ve kterém bylo třeba vybudovat rybí trh, nešlo vždy vše hladce, ale neměl jsem nikdy jedinou stížnost. Zátiší Group je opravdu tým se společným cílem.
Děkuji za vaši tvrdou práci a doufám, že spolu budeme opět v budoucnu spolupracovat.

 

Zátiší Catering Vám tyto sny plní již více než 21let:

 

  • 2012  - TATA Motors tři večery pro 1100 hostů
  • 2011 – Třídenní svatební oslavy na Zámku Troja, v Rudolfinu & Paláci Žofín pro 300 hostů z celého světa
  • 2011 – Uvedení nového loga Škoda pro více než 5000 hostů
  • 2011  - Večeře pro Condoleezza Rice v Lichtenštejnském paláci
  • 1999 – 2010 – Thanksgiving Ball (ples ke Dni díkůvzdání) Americké obchodní komory
  • 2009 – Oficiální caterer Předsednictví EU 2009
  • 2002 – Exkluzivní caterer pro večeře předních představitelů států NATO