Cafe Reunion

Do 200 osob
Cafe Reunion / Prague Congress Centre / Vstup číslo 5 / Otevírací doba: po - pá 9:30 - 17:00

Nápoje Dejte si
Prosecco (0,15) 70 Kč Domácí sendviče
dle denní nabídky 75 Kč
Červené, bílé víno (0,2)  70 Kč Saláty dle denní nabídky
75 Kč
Pilsner Urquell (0,33) 50 Kč  
Cider (0,4) 60 Kč  
  SLADKÁ TEČKA
Espresso lungo, ristretto 40 Kč Domácí sladkosti od 35 Kč
Cappuccino 50 Kč Dorty z naší cukrárny
45 Kč
Caffe latte 50 Kč  
Čaj 30 Kč  
  SNACKY
Domácí limonáda (0,3) 40 Kč Sušenka 25 Kč
Veoda perlivá, neperlivá (0,33) 40 Kč Chipsy 50 Kč
Ovocné džusy (0,2) 45 Kč Ořechy 50 Kč
Coca-Cola, Zero (0,33) 45 Kč  
Ukázat na mapě
5. května 65
Praha

PODOBNÉ LOKALITY

Bawag banka Bawag banka

Do 200 osob | Na rohu Štěpánské a Václavského náměstí se tyčí kupole Bawag Bank. Prestižní místo s ohromujícím výhledem na historickou část Prahy včetně Petřína a Pražského hradu. Prostor skýtá dvě patra vhodná pro catering, tanec i doprovodný program vašeho večírku s klienty nebo zaměstnanecké party.

Chci vidět víc
Hauch Gallery Hauch Gallery

Do 200 osob | Místo, které snoubí modernost a funkčnost s industriální duší budovy. Tato unikátní výstavní prostora se skvěle hodí k uspořádání firemních, společenských nebo komerčních akcí. Vyniknou zde také konference, módní přehlídky a privátní večeře.

Chci vidět víc
Kaiserštejnský palác Kaiserštejnský palác

Do 200 osob | Kaiserštejnský palác vznikl přestavbou dvou renesančních domů. Barokní palác se skládá ze dvou budov spojených úzkými bočními křídly, které vytvářejí menší nádvoří. Rozmanité sály a salonky vyhoví všem typům společenských akcí a dodají jim patřičnou noblesu. Ať už plánujete konferenci, svatbu, galavečeři nebo večírek, jsou vám obě patra paláce k službám. Stejně tak se sem vracejí organizátoři výstav, aukcí či pořadatelé koncertů.

Chci vidět víc
SmetanaQ SmetanaQ

Do 200 osob | Prostory galerie využívané pro společenské akce a události s nejkrásnějším výhledem na Pražský hrad a Petřín o rozloze 300 m2. Jedinečné místo pro přednášky, prezentace či workshopy. Součástí konceptu budovy SmetanaQ zasvěcené umění a designu jsou výstavní prostory. K dispozici jsou tři vzájemně propojené, citlivě zrestaurované sály.

Chci vidět víc
Písecká brána Písecká brána

Do 200 osob | Zrekonstruovaný barokní objekt v atraktivní lokalitě blízko Pražského hradu je oblíbeným kulturním a veřejně společenským centrem Prahy 6. Konají se zde výstavy, svatby, společenská setkání, koncerty, prezentace Prahy 6, oslavy výročí a státních svátků i charitativní akce.

Chci vidět víc
Muzeum hudby Muzeum hudby

Do 200 osob | Každý, kdo vstoupí je zasažen mohutností dvorany i zvláštním kouzlem, které tu proměny věků zanechaly. Národní muzeum využívá ojedinělou příležitost oživit tento prostor, kdysi zdobený díly barokních mistrů a rozeznívaný údajně jedněmi z největších varhan Prahy sklonku 17. století, opět hudbou.

Chci vidět víc
Villa Pellé Villa Pellé

Do 200 osob | Novorenesanční vila nedaleko stanice metra Hradčanská obklopená unikátní historickou zástavbou, v klidové zóně a s výbornou dostupností. Čtyři zrekonstruovaná podlaží, s napojením na zahradu, nabízí prostory pro kulturní a společenské události - od výstav, po večírky, konference či svatby.

Chci vidět víc

Navštivte nás