Forum Karlín

Nad 500 osob

Nedaleko centra Prahy v rozvíjející se čtvrti Karlín najdete nové art venue se skutečně výjimečnou akustikou. Tato multifunkční hala Forum Karlín se pyšní oceněním 11. nejlepší akustický sál na světě. Výborně se zde vyjímají kongresy či kulturní a společenské akce. Více informace o lokalite najdete na www.forumkarlin.cz

Kapacita Gala Raut
Hlavní prostor 1 100 3 000
Ukázat na mapě
Pernerova 51
Praha 8 Karlín

PODOBNÉ LOKALITY

Chuchle Arena Praha Chuchle Arena Praha

Nad 500 osob | Je ideálním místem pro uspořádání vašeho sportovního dne, společenské události nebo firemní akce. Dva prostorné strečové stany přímo uprostřed dostihového závodiště propojené s parkourovým areálem jsou ideálním místem pro uspořádání eventu přesně podle vašich představ. Ať už plánujete letní BBQ pro vaše obchodní partnery nebo chcete svým zaměstnancům uspořádat family day, vše je v areálu Areny Chuchle možné zorganizovat. Velikost eventů záleží jen na vás, ve stanu se 100 lidí určitě nebude tísnit a rozlehlý areál pojme i několik tisíc hostů. Nachází se zde i prostorné parkoviště a místo je dobře dostupné městskou hromadnou dopravou.

Chci vidět víc
Kongresové centrum Praha Kongresové centrum Praha Naše exkluzivní lokalita

Nad 500 osob | Impozantní výhled na historickou Prahu, reprezentativní prostory až pro 10 000 účastníků, nespočet salónků a vynikající dostupnost. To všechno a mnohem víc nabízí Kongresové centrum Praha, ideální prostor pro akce všeho druhu. Více informací o lokalitě najdete na www.praguecc.cz.

Chci vidět víc
DUPLEX DUPLEX Naše exkluzivní lokalita

Nad 500 osob | Legendární klub nacházející se v samém centru Prahy s exkluzivním výhledem na Václavské náměstí. Hostům nabízí ojedinělé propojení tanečního klubu a prostoru se dvěmi střešními venkovními terasami o rozloze více než 1.000 m2. Na šestém patře si můžete vychutnat originální koktejly za přítomnosti živé hudby s celkovou kapacitou přes 300 míst k sezení. Horní sedmé patro s kapacitou 700 osob je stvořeno pro taneční zážitky. Spolu s terasami tato lokalita dosahuje kapacity až 1.300 osob.

Chci vidět víc
Národní muzeum Národní muzeum

Nad 500 osob |

Historická budova Národního muzea v novorenesančním stylu se nachází v horní části Václavského náměstí na Novém Městě. Od roku 2011 byla tato stavba uzavřena, neboť probíhala celková rekonstrukce budovy. Budova byla opětovně otevřena 28. října 2018 ke 100. výročí vzniku Československa. Pro výjimečné společenské akce jsou k dispozici prostory Panteonu, schodišťová hala, západní či východní zastřešené dvorany a pro výjimečné akce s menší kapacitou prostory kupole s jedinečným výhledem na celou Prahu.

Chci vidět víc
Pražský hrad Pražský hrad

Nad 500 osob | Chcete-li dodat své galavečeři či banketu skutečnou majestátnost, je Pražský hrad pro vás tou správnou volbou. Dokonalý quodlibet slohů vyskytující se v jedinečném souznění v symbolu české státnosti dá okusit vašim hostům pocity králů a panovníků, kteří se zde po staletí procházeli. Komplex paláců, katedrál a dalších budov reprezentujících příklady nejrůznějších architektonických slohů a stylů představuje průřez českou historií. Nejdůležitějším místem je Španělský sál, jehož barokní výzdoba jistě umocní atmosféru gala večeře nebo banketu.

Chci vidět víc
DISTRIKT 7 DISTRIKT 7

Nad 500 osob | Nově zrekonstruovaný variabilní event space, který nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Celková kapacita je až 1 800 osob. Disponuje třemi podii, kvalitním ozvučením KV audio, osvětlením a LED projekcí. Veškerá technika je v ceně pronájmu. Lze zde pořádat konference, školení, přednášky, firemní večírky, after party, ale i netradiční gala večeře. Prostor je dobře dopravně dostupný - poblíž metra C Vltavská nebo 3 min chůze od tramvajové zastávky. Lze také zařídit parking až pro 500 aut.

Chci vidět víc
Národní dům na Smíchově Národní dům na Smíchově

Nad 500 osob | Reprezentativní secesní budova dominující smíchovskému náměstí nabízí prostory pro velké i malé akce, konference a společenské události včetně plesů. Celkovou kapacitou se řadí mezi jeden z největších kulturních domů v Praze. K dispozici jsou velké i malé sály, mezisály, salonky, suterén o celkové kapacitě až 1800 hostů.

Chci vidět víc
Hala Pragovka Hala Pragovka

Nad 500 osob | Na jaře 2016 znovu ožila legendární prvorepubliková továrna Pragovka. Komplex industriálních hal tepe kulturou a skvěle ladí s plejádou akcí jako koncerty, večírky se současnou elektronickou hudbou, ale také reprezentativní akce či food festivaly.

Chci vidět víc
Palác Žofín Palác Žofín

Nad 500 osob | Půvabný ostrov v samém srdci Prahy skrývá ve svých zahradách novorenesanční budovu paláce Žofín. Historická stavba skýtá rozličné atraktivní prostory pro obchodní jednání, společenská setkání či komorní koncerty. Během letních měsíců je tato lokalita krásným místem pro konání svateb. 

Chci vidět víc
Rudolfinum Rudolfinum

Nad 500 osob | Jedna z architektonicky nejvýznamnějších budov v Praze vznikla v letech 1876–1884 podle návrhů architektů Josefa Zítka a Josefa Schulze. Byla koncipována jako víceúčelový kulturní dům, který v sobě spojí galerijní a koncertní část. Povedlo se to dokonale a toto poslání plní Rudolfinum i v 21. století. V Dvořákově síni se pořádají významné koncerty, např. v rámci Pražského jara. Budova Rudolfina patří České filharmonii, která zde má zároveň své hlavní sídlo.

Chci vidět víc
Národní dům na Vinohradech Národní dům na Vinohradech

Nad 500 osob | Poloha i dostatek velkých sálů i menších salonků jako by předurčovala toto místo být ideálem pro společenské a kulturní akce s větším i menším počtem hostů. Prostor je vhodný pro společenské, vzdělávací i kulturní programy, kongresy, komorní koncerty, přednášky a celou plejádu dalších akcí.

Chci vidět víc
Obecní dům Obecní dům

Nad 500 osob | Ohromující reprezentační prostory v samém centru Prahy v sousedství Prašné brány a domu U Hybernů. Secesní stavba s výzdobou z rukou nejvýznamnějších českých malířů a sochařů počátku 20. století nabízí několik sálů vhodných pro koncerty, výstavy a další společenské akce.

Chci vidět víc
Průmyslový palác Průmyslový palác

Nad 500 osob | Secesní prosklená stavba s ocelovou konstrukcí z roku 1891 je nejstarším výstavním prostorem v Praze. Budova však svou elegancí ozdobí každou společenskou i kulturní akci, banket či firemní prezentaci. Paleta událostí padnoucích Průmyslovému paláci je skutečně široká.

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group