Muzeum hudby

Do 200 osob
Každý, kdo vstoupí je zasažen mohutností dvorany i zvláštním kouzlem, které tu proměny věků zanechaly. Národní muzeum využívá ojedinělou příležitost oživit tento prostor, kdysi zdobený díly barokních mistrů a rozeznívaný údajně jedněmi z největších varhan Prahy sklonku 17. století, opět hudbou.

KAPACITA GALA RAUT
Hlavní prostor 180 200
Ukázat na mapě
U Milosrdných 17
Praha 1

PODOBNÉ LOKALITY

Braunův dům

Do 200 osob | Ač v samotném srdci Prahy, vedle Novoměstské radnice, je Braunův dům zárukou dokonalého soukromí. Historické stavení, kdysi majetek Matyáše Brauna, disponuje dvěma sály, pyšní se původní gotickou klenbou a prostorným venkovním atriem. Pro pořádání společenských akcí a seminářů je jednoduše ideální.

Chci vidět víc
Hauch Gallery

Do 200 osob | Místo, které snoubí modernost a funkčnost s industriální duší budovy. Tato unikátní výstavní prostora se skvěle hodí k uspořádání firemních, společenských nebo komerčních akcí. Vyniknou zde také konference, módní přehlídky a privátní večeře.

Chci vidět víc
Písecká brána

Do 200 osob | Zrekonstruovaný barokní objekt v atraktivní lokalitě blízko Pražského hradu je oblíbeným kulturním a veřejně společenským centrem Prahy 6. Konají se zde výstavy, svatby, společenská setkání, koncerty, prezentace Prahy 6, oslavy výročí a státních svátků i charitativní akce.

Chci vidět víc
Grévin Praha

Do 200 osob | Foyer pro welcome drinky, reprezentativní prostory tanečního sálu, divadla i prohlídka expozic, to vše můžete využít pro firemní večírky, prezentace, konference na jakákoli témata i nejrůznější společenské akce. Vaše eventy v těchto překvapivých prostorách vodně dokreslí moderní a audiovizuální technika či doprovodný program na míru.

Chci vidět víc
Villa Pellé

Do 200 osob | Novorenesanční vila nedaleko stanice metra Hradčanská obklopená unikátní historickou zástavbou, v klidové zóně a s výbornou dostupností. Čtyři zrekonstruovaná podlaží, s napojením na zahradu, nabízí prostory pro kulturní a společenské události - od výstav, po večírky, konference či svatby.

Chci vidět víc

Navštivte nás