Schwarzenberský palác

Venkovní lokalita | Do 200 osob
Schwarzenberský palác je jednou z nejkrásnějších a nejvýznamnějších renesančních staveb v Praze. Nadýchejte renesanční atmosféru na arkádovém dvoře obklopeném třemi křídly paláce nebo si vychutnejte sklenku s výhledem na Prahu z terasy.

  KAPACITA
Terasa s výhledem na Hradčany 50
Nádvoří 100
Ukázat na mapě
Hradčanské náměstí 2
Praha

PODOBNÉ LOKALITY

Flow terasa Flow terasa

Do 200 osob | Nechte se inspirovat unikátními 360° výhledy na Pražský hrad, či Vítkov kde si vaši hosté užijí event pod širým nebem.
Kromě dechberoucích výhledů má terasa také vnitřní prostor kavárny. Ta může sloužit jako zázemí pro vaše firemní večírky s kulinářskými zážitky.

Chci vidět víc
SmetanaQ SmetanaQ

Do 200 osob | Prostory galerie využívané pro společenské akce a události s nejkrásnějším výhledem na Pražský hrad a Petřín o rozloze 300 m2. Jedinečné místo pro přednášky, prezentace či workshopy. Součástí konceptu budovy SmetanaQ zasvěcené umění a designu jsou výstavní prostory. K dispozici jsou tři vzájemně propojené, citlivě zrestaurované sály.

Chci vidět víc
Chapter Chapter

Do 200 osob |

Chapter je nový industriální a zároveň moderní prostor o celkové rozloze 412 m2 tvoří jej vstupní hala s recepcí a dvě hlavní místnosti: multifunkční místnost Photo Studio (214 m2) s kompletním vybavením a Idea Lounge (198 m2). Součástí odpočinkové lounge je také kuchyňka s profesionálním kávovarem a praktická zasedací místnost. Obě velké místnosti je možné oddělit kovovou roletou.

Nachází se v trendy části Holešovic na Praze 7, je skvěle dostupný, avšak na adrese bez sousedů, kde nerušíte noční klid.

Chapter je připravený na jakýkoliv večírek, konferenci, launch produktů, setkání s fanoušky a cokoli dalšího, co si umíte představit.

Chci vidět víc
Václavák 22 Václavák 22

Do 200 osob | „Julišův palác“ - funkcionalistická dominanta Václavského náměstí byla postavena v roce 1933 podle návrhu architekta Pavla Janáka. Palác nese název svého prvního majitele, slavného cukráře Karla Juliše. Ve druhém patře, kam dříve Pražané chodili na skvělé zákusky do proslulé kavárny, nyní vznikl eventový prostor s množstvím dalších funkcí. Druhé patro bylo kompletně zrekonstruováno a nabízí tak veškeré výhody moderních staveb. Zároveň však byly zachovány historické prvky, díky čemuž si prostor uchoval svůj jedinečný genius loci.“

Chci vidět víc
Kaiserštejnský palác Kaiserštejnský palác

Do 200 osob | Kaiserštejnský palác vznikl přestavbou dvou renesančních domů. Barokní palác se skládá ze dvou budov spojených úzkými bočními křídly, které vytvářejí menší nádvoří. Rozmanité sály a salonky vyhoví všem typům společenských akcí a dodají jim patřičnou noblesu. Ať už plánujete konferenci, svatbu, galavečeři nebo večírek, jsou vám obě patra paláce k službám. Stejně tak se sem vracejí organizátoři výstav, aukcí či pořadatelé koncertů.

Chci vidět víc
Malostranský palác Malostranský palác

Do 200 osob |

Pozdně barokní sál refektáře, který byl nedávno zrekonstruován, je plně uzpůsoben k pořádání nejrůznějších typů akcí. Původní barokní varhany v čele refektáře jsou ozdobou každého koncertu, ale slouží i jako jedinečná dekorace večerní gala večeře nebo recepce.

Chci vidět víc
Opero Opero

Do 200 osob | Dům v Salvátorské ulici číslo 8 na Praze 1 vybudoval v roce 1909 nakladatel Jan Štenc. Jeho tiskařský podnik byl ve své době nejmodernějším. V inspirativních prostorech ve stylu art deco se na počátku 20. století setkávali přední čeští umělci. Opero je vysoce reprezentativní prostor, který nabízí možnost využít vnitřní sál a krásné venkovní atrium pro různé typy akcí - od workshopů po menší společenské události.

Chci vidět víc
Artisème Artisème

Do 200 osob | Unikátní místo s rozlehlou privátní zahradou v srdci Prahy je součástí designového obchodu a galerie umístěné v bývalé Sala Terrena ve Velkopřevorském paláci. Galerie je společně se zahradou výjimečným místem pro svatbu, oslavu či jakoukoliv společenskou událost. Barokní palác je rozdělen na 3 místnosti, se zahradou je propojen francouzskými okny. Unikátní je místnost zdobená originální freskou. I přesto, že se lokalita nachází v historickém centru města, je oázou klidu.
 

Chci vidět víc
Uměleckoprůmyslové muzeum Praha Uměleckoprůmyslové muzeum Praha

Do 200 osob | Zrekonstruovaná novorenesanční budova z roku 1900 vám poskytne prostory až pro 200 lidí. Hlavním místem je tzv. Multifunkční sál s kapacitou až 200 osob, vybavený projektorem i ozvučením. UPM je ideání pro konání koncertů, rautů, společenských akcí, konferencí apod. Jeho poloha nabízí jedinečný výhledy na Pražský hrad, Rudolfinum či starý židovský hřbitov. K dispozici je tzv. edukační sál s kapacitou 60 osob, vybavený projektorem a ozvučením v 1. NP. Tento sál je vhodný pro přednášky nebo jako druhý prostor k velkému sálu. Součástí budovy je zahrádka vhodná na welcome recepce nebo venkovní eventy.
 

Chci vidět víc
Hauch Gallery Hauch Gallery

Do 200 osob | Místo, které snoubí modernost a funkčnost s industriální duší budovy. Tato unikátní výstavní prostora se skvěle hodí k uspořádání firemních, společenských nebo komerčních akcí. Vyniknou zde také konference, módní přehlídky a privátní večeře.

Chci vidět víc
Winternitzova vila Winternitzova vila

Do 200 osob | V pražské vilové čtvrti Malvazinky stojí tento architektonický šperk - Winternitzova vila - poslední realizace světoznámého architekta Adolfa Loose, dokončená roku 1932. Atmosféra vily vás vrátí zpět do časů první republiky a 30. let. Jednoduchost a krása se snoubí s elegancí a čistými liniemi. Dům disponuje třemi odstupňovanými terasami s famózním výhledem na centrum Prahy. K dispozici je též rozlehlá zahrada pro zahradní slavnosti, rauty či pikniky. Dům je v soukromém vlastnictví a majitelé ochotně vycházejí vstříc požadavkům klientů v rámci pronájmů, svateb i možnosti ubytování ve vile. 

Chci vidět víc
Muzeum hudby Muzeum hudby

Do 200 osob | Každý, kdo vstoupí je zasažen mohutností dvorany i zvláštním kouzlem, které tu proměny věků zanechaly. Národní muzeum využívá ojedinělou příležitost oživit tento prostor, kdysi zdobený díly barokních mistrů a rozeznívaný údajně jedněmi z největších varhan Prahy sklonku 17. století, opět hudbou.

Chci vidět víc
Kopule ČNOPK Kopule ČNOPK

Do 200 osob | Na rohu Štěpánské a Václavského náměstí se tyčí kupole Bawag Bank. Prestižní místo s ohromujícím výhledem na historickou část Prahy včetně Petřína a Pražského hradu. Prostor skýtá dvě patra vhodná pro catering, tanec i doprovodný program vašeho večírku s klienty nebo zaměstnanecké party.

Chci vidět víc
Písecká brána Písecká brána

Do 200 osob | Zrekonstruovaný barokní objekt v atraktivní lokalitě blízko Pražského hradu je oblíbeným kulturním a veřejně společenským centrem Prahy 6. Konají se zde výstavy, svatby, společenská setkání, koncerty, prezentace Prahy 6, oslavy výročí a státních svátků i charitativní akce.

Chci vidět víc
Villa Pellé Villa Pellé

Do 200 osob | Novorenesanční vila nedaleko stanice metra Hradčanská obklopená unikátní historickou zástavbou, v klidové zóně a s výbornou dostupností. Čtyři zrekonstruovaná podlaží, s napojením na zahradu, nabízí prostory pro kulturní a společenské události - od výstav, po večírky, konference či svatby.

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group