Smetana Hotel

Naše exkluzivní lokalita | Do 200 osob
Lokalita s vynikající polohou nad ikonickým Karlovým mostem (dříve Pachtův palác z roku 1628) v historickém centru Prahy s nádherným výhledem na Pražský hrad. Ideální místo pro soukromá obchodní jednání, firemní večeře nebo narozeninové oslavy.

Ukázat na mapě
Karolíny Světlé 34
Praha 1

PODOBNÉ LOKALITY

CUBE Bistro CUBE Bistro Naše exkluzivní lokalita

Do 200 osob | Bistro blízko metra Chodov je ideálním místem pro pikniky, grilování nebo setkání menších skupin lidí, pracovních týmů či pro jakoukoliv oslavu. Lokalita je obklopena prostorným parkem. Součástí je venkovní terasa, která se v létě proti slunci zastřešuje. V případě eventu neplatíte žádný nájem za lokalitu.

Chci vidět víc
Muzeum Salvador Dalí-Enigma Muzeum Salvador Dalí-Enigma

Do 200 osob | Místo, které vás nadchne a okouzlí svou specifickou atmosférou. Prostory se surrealistickým akcentem jsou vhodné pro výjimečné společenské či firemní akce, konference, neobyčejné svatební obřady nebo dokonce i komorní koncerty. Zažijete nezapomenutelné chvíle mezi originály děl velikána Salvátora Dalího.
 

Chci vidět víc
PRÁM PRÁM

Do 200 osob | Industriální prostory bývalé prádelny, dnes uměleckého centra Studia PRÁM, jsou ideálním prostorem pro pořádání menších akcí. Studio PRÁM je v dobré vzdálenosti od centra Prahy. Díky lokalitě, ve které se nachází, si zde můžete užít nerušený event podle svých představ. Samozřejmostí je za hezkého počasí možnost grilování na dvorku.

Chci vidět víc
Artisème Artisème

Do 200 osob | Unikátní místo s rozlehlou privátní zahradou v srdci Prahy je součástí designového obchodu a galerie umístěné v bývalé Sala Terrena ve Velkopřevorském paláci. Galerie je společně se zahradou výjimečným místem pro svatbu, oslavu či jakoukoliv společenskou událost. Barokní palác je rozdělen na 3 místnosti, se zahradou je propojen francouzskými okny. Unikátní je místnost zdobená originální freskou. I přesto, že se lokalita nachází v historickém centru města, je oázou klidu.
 

Chci vidět víc
DSC Gallery DSC Gallery

Do 200 osob | Pořádat event a být obklopen tím nejlepším ze současného umění můžete zažít v srdci starého města, v DSC Gallery. Galerijní „white cube“ prostor, jak se galerie označuje, je ve dvou patrech zaplněný uměním a k dispozici má také terasu ve vnitrobloku.

Chci vidět víc
Winternitzova vila Winternitzova vila

Do 200 osob | V pražské vilové čtvrti Malvazinky stojí tento architektonický šperk - Winternitzova vila - poslední realizace světoznámého architekta Adolfa Loose, dokončená roku 1932. Atmosféra vily vás vrátí zpět do časů první republiky a 30. let. Jednoduchost a krása se snoubí s elegancí a čistými liniemi. Dům disponuje třemi odstupňovanými terasami s famózním výhledem na centrum Prahy. K dispozici je též rozlehlá zahrada pro zahradní slavnosti, rauty či pikniky. Dům je v soukromém vlastnictví a majitelé ochotně vycházejí vstříc požadavkům klientů v rámci pronájmů, svateb i možnosti ubytování ve vile. 

Chci vidět víc
Muzeum hudby Muzeum hudby

Do 200 osob | Každý, kdo vstoupí je zasažen mohutností dvorany i zvláštním kouzlem, které tu proměny věků zanechaly. Národní muzeum využívá ojedinělou příležitost oživit tento prostor, kdysi zdobený díly barokních mistrů a rozeznívaný údajně jedněmi z největších varhan Prahy sklonku 17. století, opět hudbou.

Chci vidět víc
Malostranský palác Malostranský palác

Do 200 osob |

Pozdně barokní sál refektáře, který byl nedávno zrekonstruován, je plně uzpůsoben k pořádání nejrůznějších typů akcí. Původní barokní varhany v čele refektáře jsou ozdobou každého koncertu, ale slouží i jako jedinečná dekorace večerní gala večeře nebo recepce.

Chci vidět víc
Kaiserštejnský palác Kaiserštejnský palác

Do 200 osob | Kaiserštejnský palác vznikl přestavbou dvou renesančních domů. Barokní palác se skládá ze dvou budov spojených úzkými bočními křídly, které vytvářejí menší nádvoří. Rozmanité sály a salonky vyhoví všem typům společenských akcí a dodají jim patřičnou noblesu. Ať už plánujete konferenci, svatbu, galavečeři nebo večírek, jsou vám obě patra paláce k službám. Stejně tak se sem vracejí organizátoři výstav, aukcí či pořadatelé koncertů.

Chci vidět víc
SmetanaQ SmetanaQ

Do 200 osob | Prostory galerie využívané pro společenské akce a události s nejkrásnějším výhledem na Pražský hrad a Petřín o rozloze 300 m2. Jedinečné místo pro přednášky, prezentace či workshopy. Součástí konceptu budovy SmetanaQ zasvěcené umění a designu jsou výstavní prostory. K dispozici jsou tři vzájemně propojené, citlivě zrestaurované sály.

Chci vidět víc
Hauch Gallery Hauch Gallery

Do 200 osob | Místo, které snoubí modernost a funkčnost s industriální duší budovy. Tato unikátní výstavní prostora se skvěle hodí k uspořádání firemních, společenských nebo komerčních akcí. Vyniknou zde také konference, módní přehlídky a privátní večeře.

Chci vidět víc
Bawag banka Bawag banka

Do 200 osob | Na rohu Štěpánské a Václavského náměstí se tyčí kupole Bawag Bank. Prestižní místo s ohromujícím výhledem na historickou část Prahy včetně Petřína a Pražského hradu. Prostor skýtá dvě patra vhodná pro catering, tanec i doprovodný program vašeho večírku s klienty nebo zaměstnanecké party.

Chci vidět víc
Cafe Reunion Cafe Reunion

Do 200 osob | Cafe Reunion / Prague Congress Centre / Vstup číslo 5 / Otevírací doba: po - pá 11:00 - 16:00. Kavárna slouží také jako Pick-up point pro jídla objednaná na rozvoz.zatisigroup.cz

Chci vidět víc
Písecká brána Písecká brána

Do 200 osob | Zrekonstruovaný barokní objekt v atraktivní lokalitě blízko Pražského hradu je oblíbeným kulturním a veřejně společenským centrem Prahy 6. Konají se zde výstavy, svatby, společenská setkání, koncerty, prezentace Prahy 6, oslavy výročí a státních svátků i charitativní akce.

Chci vidět víc
Villa Pellé Villa Pellé

Do 200 osob | Novorenesanční vila nedaleko stanice metra Hradčanská obklopená unikátní historickou zástavbou, v klidové zóně a s výbornou dostupností. Čtyři zrekonstruovaná podlaží, s napojením na zahradu, nabízí prostory pro kulturní a společenské události - od výstav, po večírky, konference či svatby.

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group