Uhelný Mlýn - Kotelna

Venkovní lokalita | Do 500 osob

Uhelný Mlýn – Kotelna je klenot mezi industriály a unikátní prostor k pronájmu nedaleko Prahy. Uhelný mlýn  objevil a zakoupil architekt Patrik Hoffman a opravil jej za pomoci financí EU a regionálních dotací. Zdařilá rekonstrukce Uhelného Mlýna byla v roce 2013 oceněna hlavní cenou Grand Prix architektů. Dnes je tato lokalita inspirativním prostorem pro všechny milovníky designu a pomalého životního stylu. Současně funguje také atraktivní prostor Kotelna s plně funkčním zázemím pro jednorázové pronájmy všeho druhu.
 

KAPACITA GALA RAUT
Hlavní prostor cca 150 300 (500 celá Kotelna)
Ukázat na mapě
Areál Šroubáren 860
Libčice nad Vltavou

PODOBNÉ LOKALITY

Martinický palác Martinický palác

Do 500 osob | Tento palác z druhé poloviny 16. století již hostil tisíce významných společenských a kulturních událostí. Stačí si jen vybrat, chcete-li si pronajmout jednotlivé salonky či celý palác a můžete zde uspořádat konferenci, módní přehlídku, galavečeři, svatební obřad nebo koncert.

Chci vidět víc
THE EMPIRE HALL THE EMPIRE HALL

Do 500 osob | V roce 2018 proběhla rozsáhlá rekonstrukce a vznikly luxusní prostory, které vás dostanou do nezapomenutelné atmosféry příběhu Velký Gatsby. THE EMPIRE HALL nabízí přes 1600 m2 unikátního elegantního prostoru pro konference, gala večeře, korporátní a asociační akce, svatby, recepce, koncerty, módní přehlídky. Pro ještě více informací o lokalitě klikněte zde

Chci vidět víc
Pražská Křižovatka Pražská Křižovatka

Do 500 osob | Mezinárodní duchovní centrum Pražská křižovatka je jedním z projektů Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, která rovněž dbá o správu tohoto jedinečného prostoru. Podnět ke vzniku Pražské křižovatky dal bývalý prezident ČR, dramatik pan Václav Havel. Jeho představou bylo vytvořit sugestivní místo pro nejrozmanitější setkávání, přednášky, diskuze, koncerty, představení, výstavy, happeningy i meditace, a to s ohledem na multikulturní pestrost dnešního světa.

Chci vidět víc
Trojský zámek Trojský zámek

Do 500 osob | Nedaleko zoologické zahrady obklopen francouzským parkem se tyčí raně barokní Trojský zámeček. Scenérie přímo láká k uspořádání slavností večeře či jiné reprezentativní akce, na jejíž úspěch dohlédnou sochy antického božstva.

Chci vidět víc
Klášter svaté Anežky České Klášter svaté Anežky České

Do 500 osob | Pozvěte své hosty do míst, která dýchají historií. Klášter sv. Anežky byl založen ve 13. století a je řazen k nejvýznamnějším gotickým stavbám Prahy. Vychutnejte si netradiční atmosféru oratoře sv. Anežky, Svatyně Salvátora a kostela sv. Františka s ostatky krále Václava I.

Chci vidět víc
Šternberský palác Šternberský palác

Do 500 osob |

Šternberský palác na Hradčanském náměstí patří mezi nejvýznamnější díla světské architektury nastupujícího vrcholného baroka v Čechách a vy můžete pořádat svůj event například v konírně se vstupem na soukromou zahradu, kde vám rádi připravíme grilování. 

Zahrada Šternberského paláce je skrytým pokladem, který představuje klidnou zelenou oázu v centru rušného turistického dění. Svou nevelkou rozlohou vytváří intimní přírodní zákoutí vybízející k odpočinku a osvěžení. 

Zahrada je malebně umístěna při hraně Jeleního příkopu, k němuž se obrací výhledem přes nízký parapet.

Chci vidět víc
Radlická kulturní sportovna Radlická kulturní sportovna

Do 500 osob | Nabízí kreativní prostory pro různorodé akce od teambuildingů a svateb, po koncerty, workshopy, přednášky nebo firemní setkání. 

Chci vidět víc
Sacre Coeur Sacre Coeur

Do 500 osob | Obdivuhodná stavba s působivou historií, jejíž počátek se datuje rokem 1884. Kaple nabízí jedinečný interiér, který dodá každé reprezentativní společenské i kulturní události neopakovatelnou atmosféru. Uvidíte, že pořádat jakoukoli akci v bývalém penzionátu řeholnic, není žádná řehole, nýbrž čirá radost.

Chci vidět víc
Gabriel Loci Gabriel Loci

Do 500 osob | Tato unikátní lokalita, v blízkosti Kinského zahrady, je místem bývalého kláštera sv. Gabriela postaveném v novorománském stylu. Stavba je pozoruhodná svou uměleckou výzdobou ve slohu beuronské umělecké školy. Součástí areálu je i novorománský kostel Zvěstování Panny Marie s okouzlujícími malbami. Díky rozmanitosti prostoru zde lze pořádat různé typy akcí, konference, módní přehlídky, koncerty, firemní party apod.
V létě můžete pro venkovní akce využít také novou letní scénu.
 

Chci vidět víc
Stará čistírna odpadních vod 1906 Bubeneč Stará čistírna odpadních vod 1906 Bubeneč

Do 500 osob | Památkové chráněný industriální interiér a romantické podzemní prostory prosvětlené září svíček jsou charakteristickými rysy budovy Staré čistírny odpadních vod v Bubenči. Tato stavba z dob české průmyslové secese ve svých útrobách skrývá nejen funkční parní stroje z roku 1903, ale také půvabné prostory pro společenské akce všech druhů.

Chci vidět víc
Ledeburské zahrady Ledeburské zahrady

Do 500 osob |

Pět terasových zahrad na jižním svahu hradčanského návrší spojuje Hrad s Malou Stranou. 

U spodní saly terreny v Ledebourské zahradě je přístup do bohatě štukově zdobené luxusní galerie, která je vám také k dispozici. Zahrada přiléhá k Ledebourskému paláci. Komplex terasových zahrad s pavilony a drobnou architekturou má ve všechna roční období podmanivou romantickou atmosféru umocněnou jedním z nejkrásnějších výhledů na Prahu.

Chci vidět víc
Kolovna ZOOna Kolovna ZOOna

Do 500 osob |

Netradiční vnitřní prostory v kombinaci s rozsáhlým venkovní areálem industriálního charakteru, kde na vás dýchne původní atmosféra z dob trojského pivovaru. 

Díky večernímu osvětlení je bývalá budova trojského pivovaru ikonicky osvícená a působí zcela majestátně. Jak s oblibou říkají naši zákazníci, místo má svůj osobitý charakter, během akce zde jednoduše ztratíte pojem o čase a zapomenete, že jste téměř v centru města.

Chci vidět víc
Invalidovna Invalidovna

Do 500 osob | Budova Invalidovny v pražském Karlíně představuje skvost české barokní architektury z 30. let 18. století a patří mezi nejvýznamnější díla barokního architekta Kiliána Ignáce Dientzenhofera. Natáčel se zde například film Amadeus. Zahrada ve vnitrobloku je ideální prostor na letní event s možností promítání na fasádu budovy.

Chci vidět víc
Mlýnec Mlýnec Naše exkluzivní lokalita

Do 500 osob | Stylová restaurace patřící do naší rodiny Zátiší Group. Svou polohou, hned vedle Karlova mostu, nabízí krásnou atmosféru staré Prahy a okouzlující výhled na řeku a mostní oblouky. V letních měsících můžete posedět na otevřené terase přímo nad vodou.

Celková kapacita restaurace je 280 míst u kulatých stolů, 220 osob rautovým uspořádáním a 250 osob v případě koktejlu. Díky vysoké flexibilitě prostoru je možné v Mlýnci vytvořit uspořádání pro jakoukoli příležitost. Ideální pro velké skupinové večeře, gala večeře a party.

Chci vidět víc
Aspira Business Centre Aspira Business Centre Naše exkluzivní lokalita

Do 500 osob | Nejmodernější kancelářská budova v atraktivní lokalitě Nových Butovic. Železobetonový skelet budovy je oděn do kvalitních přírodních materiálů s vysokou estetickou hodnotou jak zvenku, tak zevnitř. Budova nabízí netradiční architektonické řešení a vysoký technický standard, příjemné pracovní prostředí, je moderní, svým designem poutá pozornost, ale nenarušuje celkový dojem okolí. Jako jediná budova v České republice obdržela dvě hvězdičky v certifikaci zelená budova.
 

Chci vidět víc
Meet Factory Meet Factory

Do 500 osob | V objetí dálnice a osmikolejné tratě na Smíchově se hrdě tyčí industriální budova nezávislého mezinárodního centra současného umění. Meet factory, hipsterský prostor, unese jakoukoli kulturní událost.

Chci vidět víc
ŠKODA Muzeum ŠKODA Muzeum Naše exkluzivní lokalita

Do 500 osob | Café-Restaurant Václav přímo ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi s kuchyní z prémiových lokálních surovin je lákavou kulisou pro obchodní schůzky i soukromé oslavy. Kdo by nechtěl jednat na místě, kde se vyráběly automobily již od roku 1928?
Podrobnosti o lokalitě zde.
Virtuální prohlídka

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group