DIGIBREAK – balíčky k vaší digitální akci

květen 2020 | Digibreak je balíček s občerstvením pro zpříjemnění online eventů. Věříme, že catering je nedílnou součástí většiny eventů, proto navzdory coroně zpříjemňujeme online eventy všem účastníkům. • Počet spokojených klientů, kterým jsme doručili balíčky v roce 2020: 1 500 + • Místa, kam jsme balíčky doručovali: Praha a Střední Čechy, Brno, Bratislava • Balíčky jsme připravovali klientům a zaměstnancům: Citibank, Allen&Overy, Mary Kay, DNS, Allianz, Raiffaiseisenbank, Barclays • Nejvíce balíčků, které jsme doručovali v jeden den: 300 +

Podobné reference

Konference AFI 2020 Konference AFI 2020

září 2020 | U příležitosti výroční konference AFI 2020 v České národní bance spojené s galavečerem a udílením cen za Významný počin v oblasti investic a Dlouhodobý přínos investičnímu prostředí ČŘ jsme potěšili 150 hostů například zauzenou paštikou, hráškovým tikki, lízátky z kozího sýra s řepovým prachem. Jako hlavní jídla jsme podávali také grilovaného candáta s koprovou pěnou a bramborovým pyré nebo kachní konfit s citronovo-kořeněnou omáčkou.

Chci vidět víc
Konference Naše bezpečnost není samozřejmost Konference Naše bezpečnost není samozřejmost

červen 2020 | Konference „Naše bezpečnost není samozřejmost“ je konferencí, na níž se pravidelně setkávají špičky politické reprezentace a přední bezpečnostní experti. Již třetím rokem jsme expertům mohli zpříjemnit debatování naším cateringem během kávových přestávek a oběda.

Chci vidět víc
ICCA – Světová konference kongresové turistiky ICCA – Světová konference kongresové turistiky
 

listopad 2017 | Na Mezinárodní konferenci kongresové turistiky jsme posouvali hranice kongresového cateringu. Po čtyři dny jsme se starali, aby žádnému ze 1 100 účastníků nedošla energie. Náš 120členný personál připravoval vyvážené coffee-breaky, bufetové obědy a lounge salonky. V rámci charitativního běhu jsme závodníky občerstvili zdravými pokrmy. Večerní slavností menu se podávala v Paláci Žofín a cílovou destinací se pak stalo závěrečné gala v Průmyslovém paláci.

Chci vidět víc
Konference společnosti Huawei Konference společnosti Huawei

červen 2017 | Čtrnáct dnů jsme obsluhovali top management společností Intel a Huawei v prostorách Žofín Palace. Občerstvení jsme naprogramovali do miniporcí UV food a live cookingu. Vyniknout mohlo spojení neorenesančního paláce s moderními technologiemi.

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group