Galavečeře pro DHL Middle East

říjen 2022 | Pražské Klementinum je pozoruhodný prostor, který rozhodně stojí za návštěvu. My sice nenabídneme komentovanou prohlídku, ale rádi připravíme například exkluzivní servírovanou gala večeři, stejně jako pro naše hosty v rámci setkání managementu společnosti DHL a to rovnou v jednom z nejatraktivnějších prostor v Praze - Zrcadlové kapli. Hostům jsme připravili tří chodové menu založené na tradičních pokrmech české kuchyně v moderním pojetí, které společně s použitým mobiliářem utvářelo ostrý kontrast těchto impozantních prostor. Těšíme se na Vás na našich akcích!...

Podobné reference

CZ Pres Gala Obecní dům CZ Pres Gala v Obecním domě

listopad 2022 | Krásné prostory Obecního domu se staly dějištěm jedné ze závěrečných galavečeří v rámci Českého předsednictví EU.

Chci vidět víc
Forbes Gala 11. Galavečer pro Forbes Česko

listopad 2022 | Jakožto hrdý partner jsme měli jedinečnou možnost stát se součástí největší filantropické akce v ČR, již 11. Galavečera Forbes.

Chci vidět víc
Galavečer pro DZK Travel Galavečer DZK Travel

září 2022 | Opět jsme měli příležitost ukázat, co v Zátiší umíme, a to v prostorách historického paláce Žofín. Skoro čtyři stovky hostů si mohli užít naše jídlo a pití pod monumentálními lustry hlavního tanečního sálu, které předtím již pozorovaly desítky významných večeří a plesů s hosty z celého světa. Synchronizované skupiny číšníků hostům servírovali jeden chod za druhým a hosté se nechávali hýčkat chutěmi pokrmů od našich mistrů kuchařů.

Chci vidět víc
Francouzská pošta v Rudolfinu Francouzská pošta v Rudolfinu

červen 2022 | Na 300 stovky zahraničních hostů si užilo galavečeři v prostorách Rudolfina jen pár metrů od sálu, kde pravidelně zaznívají ta největší hudební díla světa. Čtyřchodové menu otestovalo každou chuťovou buňku hostů a od ceviche z candáta se přes pohankové risotto, picanhu projedli až ke sladké tečce v podobě vanilkové zmrzliny v pistáciích servírované s polévkou z jahod.

Chci vidět víc
BBC Gala večer Gala večeře pro Britskou obchodní komoru ČR

listopad 2021 | V krásných prostorách Sacre Coeur jsme s chutí připravili gala večer pro hosty Britské obchodní komory ČR. Všech 140 hostů si pochutnalo například na lízátkách z foie gras, zvěřině nebo čoko bobech s mango salátem.

Chci vidět víc
Tisíc hostů, tři noci s brazilským SHELLEM Tisíc hostů, tři noci s brazilským SHELLEM

srpen 2019 | Tři nezapomenutelné večery jsme strávili s hosty z brazilského Shellu. Účastníky jsme přivítali v prostorách Pražského hradu, další den si užili galavečeři v kulisách Průmyslového paláce. Celou tuto jízdu jsme s nimi zakončili jako Alenka v říší divů, ve kterou se proměnilo karlínské Fórum Karlín. Hostům jsme servírovali to nejlepší z naší kuchyně a občerstvení jsme propojili s odkazem společnosti - podávali jsme amuse bouche v mušli, burgerové buny v barvách společnosti a mnohé další. Tato akce vyhrála cenu za Event roku, kterou uděluje Česká eventová asociace.

Chci vidět víc
ANOC The ANOC Awards 2017

listopad 2017 | ​Během slavnostního ceremoniáře 22. ročníku mezinárodního setkání olympijských výborů jsme v hale Forum Karlín pohostili 205 olympijských výborů z celého světa. Pro 1100 účastníků jsme připravili galavečeři o 3 chodech. Servírovali jsme například marinované krevety, tresku se sépiovou omáčkou a jako dezert domácí oříškové Magnum s mořskou solí a ovocem.

Chci vidět víc
Porsche tablemapping v Hale Forum Gala tablemapping pro společnost Porsche

srpen 2017 | Na slavnostním uvedení nového modelu Porsche Panamera jsme představili 330 hostům dosud největší tematický tablemapping. Podávali jsme lehce uzeného tuňáka, hovězí ,,flap steak“ s hráškovým pyré a domácí nugátovou zmrzlinou jako sladkou tečkou.

Chci vidět víc
Tablemapping všemi smysly Tablemapping "Všemi smysly"

květen 2017 | Vyznáváme tvrzení, že se jí očima. A posunuli jsme jej na novou úroveň. V jedinečné atmosféře Žofín Palace jsme poprvé představili koncept tablemappingu "Všemi smysly", ve kterém snoubíme vizuální projekci s tradiční českou kuchyní.

Chci vidět víc
Galavečer pro Amway Galavečer společnosti Amway

březen 2017 | Ve Španělském sále jsme pohostili 140 hostů. Výjimečnost a důležitost setkání byla cítit z každého detailu. Večer opanovalo speciálně sestavené 5chodové menu včetně čokoládové koule, která se před hosty rozevře zalitím horké čokolády. Večer se každoročně koná v jiné metropoli a do Prahy se vrátil po deseti letech.

Chci vidět víc
Merlot - Galavečeře jak víno Merlot - Galavečeře jak víno

březen 2016 | Galavečeře pro 350 milovníků francouzských vín ve Španělském sále. Michelinský šéfkuchař sestavil pětichodové degustační menu, které jako by se zrodilo na jižním svahu.

Chci vidět víc
Ples v opeře - Britská klasika v české opeře Ples v opeře - Britská klasika v české opeře

únor 2016 | Gentlemanské občerstvení na Plese v opeře s tématem britské monarchie. Královské Pork Wellington i tradiční fish&chips v luxusním moderním odění. Radost pohledět i ochutnat.

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group