Merlot - Galavečeře jak víno

březen 2016 | Galavečeře pro 350 milovníků francouzských vín ve Španělském sále. Michelinský šéfkuchař sestavil pětichodové degustační menu, které jako by se zrodilo na jižním svahu.

Podobné reference

Czech 100 Best Czech 100 Best

prosinec 2022 | Prestižní předávání cen ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH se letos vrátilo v tradičním formátu a se Zátiší catering jsme mohli být znovu u toho!

Chci vidět víc
CZ Pres Gala Obecní dům CZ Pres Gala v Obecním domě

listopad 2022 | Krásné prostory Obecního domu se staly dějištěm jedné ze závěrečných galavečeří v rámci Českého předsednictví EU.

Chci vidět víc
Forbes Gala 11. Galavečer pro Forbes Česko

listopad 2022 | Jakožto hrdý partner jsme měli jedinečnou možnost stát se součástí největší filantropické akce v ČR, již 11. Galavečera Forbes.

Chci vidět víc
Galavečeře DHL Middle East Galavečeře pro DHL Middle East

říjen 2022 | Pražské Klementinum je pozoruhodný prostor, který rozhodně stojí za návštěvu. My sice nenabídneme komentovanou prohlídku, ale rádi připravíme například exkluzivní servírovanou gala večeři.

Chci vidět víc
Galavečer pro DZK Travel Galavečer DZK Travel

září 2022 | Opět jsme měli příležitost ukázat, co v Zátiší umíme, a to v prostorách historického paláce Žofín. Skoro čtyři stovky hostů si mohli užít naše jídlo a pití pod monumentálními lustry hlavního tanečního sálu, které předtím již pozorovaly desítky významných večeří a plesů s hosty z celého světa. Synchronizované skupiny číšníků hostům servírovali jeden chod za druhým a hosté se nechávali hýčkat chutěmi pokrmů od našich mistrů kuchařů.

Chci vidět víc
Francouzská pošta v Rudolfinu Francouzská pošta v Rudolfinu

červen 2022 | Na 300 stovky zahraničních hostů si užilo galavečeři v prostorách Rudolfina jen pár metrů od sálu, kde pravidelně zaznívají ta největší hudební díla světa. Čtyřchodové menu otestovalo každou chuťovou buňku hostů a od ceviche z candáta se přes pohankové risotto, picanhu projedli až ke sladké tečce v podobě vanilkové zmrzliny v pistáciích servírované s polévkou z jahod.

Chci vidět víc
BBC Gala večer Gala večeře pro Britskou obchodní komoru ČR

listopad 2021 | V krásných prostorách Sacre Coeur jsme s chutí připravili gala večer pro hosty Britské obchodní komory ČR. Všech 140 hostů si pochutnalo například na lízátkách z foie gras, zvěřině nebo čoko bobech s mango salátem.

Chci vidět víc
30. let Kooperativy 30. let Kooperativy na českém trhu

září 2021 | V září jsme měli čest připravovat slavnostní večer pro 400 významných partnerů společnosti Kooperativa, která oslavila 30. výročí na českém trhu. Místem konání byly krásné prostory Míčovny a přilehlé zahrady Pražského hradu.

Chci vidět víc
Konference Naše bezpečnost není samozřejmost Konference Naše bezpečnost není samozřejmost

červen 2020 | Konference „Naše bezpečnost není samozřejmost“ je konferencí, na níž se pravidelně setkávají špičky politické reprezentace a přední bezpečnostní experti. Již třetím rokem jsme expertům mohli zpříjemnit debatování naším cateringem během kávových přestávek a oběda.

Chci vidět víc
Tisíc hostů, tři noci s brazilským SHELLEM Tisíc hostů, tři noci s brazilským SHELLEM

srpen 2019 | Tři nezapomenutelné večery jsme strávili s hosty z brazilského Shellu. Účastníky jsme přivítali v prostorách Pražského hradu, další den si užili galavečeři v kulisách Průmyslového paláce. Celou tuto jízdu jsme s nimi zakončili jako Alenka v říší divů, ve kterou se proměnilo karlínské Fórum Karlín. Hostům jsme servírovali to nejlepší z naší kuchyně a občerstvení jsme propojili s odkazem společnosti - podávali jsme amuse bouche v mušli, burgerové buny v barvách společnosti a mnohé další. Tato akce vyhrála cenu za Event roku, kterou uděluje Česká eventová asociace.

Chci vidět víc
Czech 100 Best Czech 100 Best

listopad 2017 | U příležitosti soutěže "Českých 100 Nejlepších" na Pražském hradě jsme připravili celodenní občerstvení pro 700 hostů, jehož vrcholem bylo slavnostní vyhlášení. Skloubili jsme zde to nejlepší z nabídky cateringu i restaurací Zátiší Group. Formou bufetů jsme podávali chobotnicový salát, italské speciality z focaccia stationu nebo představili zeleninovou zahradu. Před očima hostů jsme připravovali čerstvé caprése nebo malovali jídlem dort Pavlova s čerstvým ovocem a šlehačkou.

Chci vidět víc
ANOC The ANOC Awards 2017

listopad 2017 | ​Během slavnostního ceremoniáře 22. ročníku mezinárodního setkání olympijských výborů jsme v hale Forum Karlín pohostili 205 olympijských výborů z celého světa. Pro 1100 účastníků jsme připravili galavečeři o 3 chodech. Servírovali jsme například marinované krevety, tresku se sépiovou omáčkou a jako dezert domácí oříškové Magnum s mořskou solí a ovocem.

Chci vidět víc
Porsche tablemapping v Hale Forum Gala tablemapping pro společnost Porsche

srpen 2017 | Na slavnostním uvedení nového modelu Porsche Panamera jsme představili 330 hostům dosud největší tematický tablemapping. Podávali jsme lehce uzeného tuňáka, hovězí ,,flap steak“ s hráškovým pyré a domácí nugátovou zmrzlinou jako sladkou tečkou.

Chci vidět víc
Tablemapping všemi smysly Tablemapping "Všemi smysly"

květen 2017 | Vyznáváme tvrzení, že se jí očima. A posunuli jsme jej na novou úroveň. V jedinečné atmosféře Žofín Palace jsme poprvé představili koncept tablemappingu "Všemi smysly", ve kterém snoubíme vizuální projekci s tradiční českou kuchyní.

Chci vidět víc
Galavečer pro Amway Galavečer společnosti Amway

březen 2017 | Ve Španělském sále jsme pohostili 140 hostů. Výjimečnost a důležitost setkání byla cítit z každého detailu. Večer opanovalo speciálně sestavené 5chodové menu včetně čokoládové koule, která se před hosty rozevře zalitím horké čokolády. Večer se každoročně koná v jiné metropoli a do Prahy se vrátil po deseti letech.

Chci vidět víc
Ples v opeře - Britská klasika v české opeře Ples v opeře - Britská klasika v české opeře

únor 2016 | Gentlemanské občerstvení na Plese v opeře s tématem britské monarchie. Královské Pork Wellington i tradiční fish&chips v luxusním moderním odění. Radost pohledět i ochutnat.

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group