Slavnostní zahájení Mercedes Benz Fashion week 2020

září 2020 | Koktejl k slavnostnímu zahájení Mercedes Benz Fashion Week 2020 jsme servírovali ve venkovních prostorách kláštera Gabriel Loci. Pěti stovkám návštěvníků se otevřeli dveře této každoroční módní show a my jsme mohli být u toho. Pro hosty jsme nachystali buny s různými náplněmi jako trhané hovězí nebo uzený losos a každý bun jsme vylepšili gravírovaným logem hlavního sponzora celého fashion weeku.

Podobné reference

Vánoční večírek Billa Vánoční večírek Billa

listopad 2022 | Máme radost, že pro více než 600 hostů spol. BILLA jsme měli možnost ve Forum Karlín připravit netradiční menu v rámci vánočního večírku.

Chci vidět víc
Představení nového IQOS ILUMA Představení nového IQOS ILUMA

listopad 2022 | Party roku v Letňanech, která měla vše. Bez mála dva tisíce hostů, kteří dorazili na představení nového IQOS ILUMA, si užili neskutečnou párty. Celý večer hrál v barvách a tak jsme se nenechali zahanbit ani my a připravili jsme pestrobarevné menu.

Chci vidět víc
Oslava 30. výročí společnosti Elfetex Oslava 30. výročí společnosti Elfetex

říjen 2022 | Máme rádi, když se za námi klienti vracejí a jsme ještě raději, když jim můžeme pomoci udělat jejich důležité eventy nezapomenutelné. Se společností Elfetex jsme již byly u jejich 25.výročí, a proto nám bylo velkou ctí, být s nimi u vstupu do třetí dekády jejich fungování.

Chci vidět víc
EUSPA konference 2022 Konference EUSPA 2022

říjen 2022 | Konference i mimo naši domovskou základnu v Kongresovém centru Praha nám nejsou cizí. Tentokrát jsme měli možnost zajistit catering pro 600 hostů v nově zrekonstruovaných prostorech #NaVystavisti v Křižíkově pavilonu B.

Chci vidět víc
Oslava 30. výročí společnosti NN Oslava 30. výročí společnosti NN

září 2022 | S letošními oslavami kulatin rozhodně nekončíme. Tentokrát jsme připravili nezapomenutelný catering pro 750 hostů společnosti NN u příležitosti 30. výročí.

Chci vidět víc
Večírek společnosti PASSERINVEST Večírek společnosti PASSERINVEST

červen 2022 | Třicet skvělých let společnosti PASSERINVEST vygradovalo večírkem pro 800 hostů nedaleko centrály společnosti na pražské Brumlovce, kterou právě společnost Passerinvest změnila z nehostinného greenfieldu na tepující centrum kancelářského života na Praze 4. Hosty jsme měli možnost naladit na letní dovolenou tím, že jsme je provedli chutěmi světa v rámci konceptu „around the world“. Kromě autentické kuchyně od našich indických šéfkuchařů, jsme hostům dali ochutnat flatbready z naší pizza pece, americké burgery nebo třeba i osvědčenou klasiku české kuchyně Svíčkovou s karlovarským knedlíkem.

Chci vidět víc
Oslava společnosti SAVILLS Oslava společnosti Savills

květen 2022 | V prostorách Martinického paláce jsme jako doma. A proč by ne? Nádherné vnitřní sály plné fresek a malebné nádvoří úplně vybízí k pořádání letních akcí, kde si hosté mohou užít teplé letní večery. Tentokrát jsme měli tu čest společně se společností Savills oslavit jejich pětileté působení na českém trhu. A oslava to byla pořádná. Hosty přímo nadchl náš Gin Tonic station, kde si mohli dát tenhle světoznámý koktejl v mnoha podobách a velké oblibě se těšil i koutek s Poké. Tahle hawaiská pochoutka díky své svěžesti je ideálním pokrmem do teplých letních dnů, které nás čekají.

Chci vidět víc
CAROLLINUM Večírek CAROLLINUM

květen 2022 | Oslava, kterou by mohl závidět i Ludvík XVI. Přesně takovou jsme připravili pro klienty společnosti Carollinum v zahrádách Trojského zámku. Více než 800 hostů si užilo krásný letní večer se sklenkou Champagne a s kuchyní inspirovanou tím nejlepší z francouzské kuchyně. Pečené holuby, kteří by létali přímo do úst ještě neumíme, ale bufety se prohýbaly pod grilovanými kuřaty, tradičními quichy lorraine nebo pod věžemi z makronek.

Chci vidět víc
Večírek společnosti Ernst & Young Večírek společnosti Ernst & Young

květen 2022 | Krásné prostory Martinického paláce a téměř letní počasí, tak vypadala party společnosti Ernst & Young pro 600 spokojených hostů. Zvolili jsme rozmanité menu s tradiční vietnamskou polévkou PHO či flat bready servírované rovnou z pásové pece. Dokonalým receptem na ochlazení byla naše novinka - nanukový bar se zdobením a polevami dle chuti.

Chci vidět víc
Konference Allianz Večeře u příležitosti konference Allianz

duben 2022 | V moderních prostorách Veletržního paláce jsme připravili občerstvení na party pro 550 účastníků tradiční celodenní konference Allianz KOS. Konference se konala on-line, ale večerní party už byla naživo. Hosté formou "seating buffetu" ochutnali to nejlepší z našich cooking show - tartare show, pasta fresca show, chocoland a další.

Chci vidět víc
Oslava 85. let založení Letiště Václava Havla Oslava 85. let od založení Letiště Václava Havla
 

duben 2022 | Setkání partnerů letiště Václava Havla v unikátním eventovém prostoru ve 4. patře obchodního domu MY, kde společně oslavili 85. let od založení letiště. S radostí jsme všem 350 hostům představili naši letní novinku ICE POP SPRITZ a station s krupicovou kaší, která všechny vrátila zpět do dětských let.

Chci vidět víc
30. let Kooperativy 30. let Kooperativy na českém trhu

září 2021 | V září jsme měli čest připravovat slavnostní večer pro 400 významných partnerů společnosti Kooperativa, která oslavila 30. výročí na českém trhu. Místem konání byly krásné prostory Míčovny a přilehlé zahrady Pražského hradu.

Chci vidět víc
Udílení cen společenské odpovědnosti SDGs 2020 Udílení cen společenské odpovědnosti SDGs 2020

září 2020 | Slavností vyhlášení 4. ročníku Cen SDGs se konalo v zahradách Černínského paláce. Při této příležitosti bylo v zahradách možné vidět unikátní desetimetrový model planety Země – terralónu. Spolu s asociací jsme na udílení cen spolupracovali již poněkolikáté. Stovce hostů večera jsme podávali udržitelný catering připravený z lokálních surovin a z důrazem na minimum odpadu.

Chci vidět víc
Světová premiéra prvního elektrického vozu Škoda Světová premiéra prvního elektrického vozu Škoda

září 2020 | U příležitosti světové premiéry uvedení na trh prvního elektro automobilu společnosti Škoda - ENYAQ - jsme měli tu čest připravit v O2 Universu občerstvení formou bufetů pro 400 hostů. Účastníky jsme zabavili cooking show - tataráky míchanými před hosty, přípravou chlebífu s pečeným trhaným hovězím masem, přípravou čerstvé pasty, hovězí picanhi s carbonara pyré a dalšími sladkými i slanými pokrmy z menu.

Chci vidět víc
Koktejl pro hosty Unicredit Koktejl pro hosty Unicredit

srpen 2020 | V showroomu společnosti Moser na Staroměstském náměstí jsme s radostí připravili občerstvení pro 50 hostů formou koktejlu s kanapkami a dezertním bufetem.

Chci vidět víc
Svatba na zámku Mitrowitz Svatba na jihu Čech v krásných prostorách zámku Mitrowicz
 

červenec 2020 | Citlivě zrestaurovaný romantický zámek na břehu řeky Lužnice s neopakovatelným geniem loci. V zámecké zahradě jsme připravili 3 chodové svatební menu a večerní raut. Hosté si užívali hostinu až do brzkých ranních hodin.

Chci vidět víc
Podnikatel roku 2019 Podnikatel roku 2019
 

březen 2020 | Měli jsme čest sestavit slavnostní menu pro vzácné hosty v rámci tradičního vyhlášení Podnikatele roku za rok 2019. Letošní vyhlášení se konalo jako každý rok v Paláci Žofín, kde si hosté pochutnali na tříchodovém menu. Jako předkrm jsme podávali foie gras s ostružinovou marmeládou, houby shimmy. Hlavním chodem byla telecí svíčková s houbovým pyré, cuketou a albufera omáčkou. A sladký závěr jsme zvolili dezert Pavlova, malinový sorbet a lesní plody.

Chci vidět víc
Philip Morris International – ČR Konference společnosti Philip Morris International ČR

únor 2020 | Pro 600 účastníků konference společnosti Philip Morris International ČR jsme připravili denní občerstvení formou buffetových stolů. Následnou after party s večerním rautem jsme zpestřili taco barem, jedlým parkem - špízy s jedlým sponge chlebem - černými bulkami s trhaným vepřovým masem nebo oblíbenými lízátky z kozího sýra v řepovém prachu. Hosty zabavila také tataráková show nebo náš chocoland.

Chci vidět víc
Adventní setkání klientů ČSOB Vánoční akce pro klienty ČSOB

prosinec 2019 | Večírek v krásných prostorách Lucerny se nesl v duchu oslav 30 let svobodného podnikání. Hosté si nejprve užili koncert Pražského výběru a poté jsme pro ně připravili raut. Podávali jsme například hovězí picanhu, kterou naši kuchaři krájeli přímo před hosty, nebo konfitovaná kachní prsíčka v meruňkové omáčce s domácími bramborovými šiškami. V rámci tématu, jsme na rautových stolech použili i retro nádobí jako barevné rendlíky a hrnce.

Chci vidět víc
Europe Congress #MCEprague Europe Congress #MCEprague

únor 2019 | V rámci evropského kongresu, jehož jsme byli partnery, jsme připravili občerstvení pro 160 hostů z celé Evropy. Art deco sál Empire Hall ve Slovanském domě rozzářila video mappingová projekce a naše cateringové novinky. Kromě ochutnávek ze „spoon wall“ hosté zažili mozzarella show, salami bar, jedlý park s krevetovými špízy, chocoland s čokoládovou řekou nebo Pavlova show na podsvícené desce. Velkou zábavou byl také samoobslužný alchymistický bar.

Chci vidět víc
Jídlo jako zábava Jídlo jako zábava

prosinec 2018 | Společnost Allianz pozvala své obchodní partnery do klubu Epic a my jsme měli možnost zabavit je občerstvením. Pro 250 hostů jsme připravili „live cooking show“ - zeleninovou zahradu, čokoland, wafle a tacos, které si hosté sami sestavili podle vlastní chuti.

Chci vidět víc
Top odpovědná firma BPS TOP Odpovědná firma 2018

listopad 2018 | U příležitosti předávání cen TBPS TOP Odpovědná firma 2018 jsme měli tu čest ve spolupráci se společností Byznys pro společnost představit náš udržitelný koncept. Bez plastů, s minimálním odpadem a maximální chutí jsme prezentovali suroviny od místních dodavatelů. Hosté si pochutnali na zeleninové zahradě, zauzených křepelčích vajíčkách, kapustových závitcích, kaštanovém krému a dalších pokrmech. Do náplní taštiček „samosa“ jsme použili esteticky méně dokonalou zeleninu. Voda se podávala kohoutková, infuzovaná jen ovocem a bylinkami. Nic se nevyhazovalo, co se nedojedlo, odnesli si hosté domů. A skvěle to fungovalo.

Chci vidět víc
H&M x MOSCHINO by Jeremy Scott H&M x MOSCHINO by Jeremy Scott

listopad 2018 | Pro 400 hostů módní společnosti H&M jsme v prostorách pražské nákupní galerie Myslbek nachystali street food občerstvení v rámci uvedení nové linie H&M x MOSCHINO by Jeremy Scott. Kuchaři připravili barevné hotdogy, černé mini burgery, poutine nebo waffle v souladu s naším udržitelným cateringem – co nejméně plastů, použítí ekologického nádobí a papírových brček. Milujeme přírodu a módu.

Chci vidět víc
Neon Food Lounge NEON FOOD LOUNGE

říjen 2018 | Jako součást pražského Signal Festivalu jsme ve spolupráci se společností QUIX uspořádali jednu velkou neonovou party - NEON FOOD LOUNGE ve stanu restaurace Žofín Garden. Pod UV světlem svítily nejen hosté, ale také nápoje a sladkosti. Hosté ochutnali prosecco s mučenkovým UV kaviárem, bubble tea s liči nebo neonové magnumy, zmrzliny, wafle, panna cotty, donuty a další. Pro ty, kteří měli hlad, podávalo se teplé občerstvení v našem foodtrucku – poutine, hotdogy, burgery a další.

Chci vidět víc
Česko-slovenská výroční konference CocaCola 2018 Česko-slovenská výroční konference Coca Cola 2018

únor 2018 | Historicky první výroční česko-slovenskou konferenci CocaCola pořádanou ve spolupráci s JAD Production s účastí zaměstnanců z různých odvětví jsme si velice užili. Pro 800 hostů Fora Karlín jsme připravili menu inspirované tímto silným brandem. Účastníci konference tak mohli zažít chuť hovězích žeber marinovaných v CocaCola BBQ nebo colovou zmrzlinu s vanilkou. A aby myšlenky vyřčené na podiu našly své posluchače, podávali jsme i tzv. brain food se sušeným ovocem a ořechy.

Chci vidět víc
FASHION STARS NIGHT FASHION STARS NIGHT

leden 2018 | Magická Pražská křižovatka, čtyři módní návrháři, v plechovkách servírované Mojito, Blini ve tvaru hvězdy, netradiční přehlídka kabelek, to byl již 13. ročník FASHION STARS NIGHT. Pro 500 hostů jsme nadesignovali kanapky jako jsou sepiové grisini s parmskou šunkou, tapiokový ceviche nebo telecí tatarák, to vše doplněné míchanými nápoji v eco skleničkách a champagnské Veuve Cliquot.

Chci vidět víc
Czech 100 Best Czech 100 Best

listopad 2017 | U příležitosti soutěže "Českých 100 Nejlepších" na Pražském hradě jsme připravili celodenní občerstvení pro 700 hostů, jehož vrcholem bylo slavnostní vyhlášení. Skloubili jsme zde to nejlepší z nabídky cateringu i restaurací Zátiší Group. Formou bufetů jsme podávali chobotnicový salát, italské speciality z focaccia stationu nebo představili zeleninovou zahradu. Před očima hostů jsme připravovali čerstvé caprése nebo malovali jídlem dort Pavlova s čerstvým ovocem a šlehačkou.

Chci vidět víc
Volvo Trucks Oslava 20 let Volvo Trucks
 

červen 2017 | 1000 pozvaných hostů si vychutnalo atmosféru Průhonického parku a tradiční české i švédské kuchyně. Hosté se bavili až do ranních hodin, abychom společně oslavili 20 let Volvo Trucks.

Chci vidět víc
Letní slavnost ČNOPK/ Velvyslanectví spolkové republiky Německo Zahradní slavnost ČNOPK
 

červen 2017 | Zahradní slavnost Česko-německé obchodní komory uspořádaná v prostorách Německého velvyslanectví v Praze. Pod širým nebem jsme servírovali svěží letní pokrmy, které si hosté sami vybírali podle chuti. Program jsme zpestřili live cookingem a nesměl chybět ani zmrzlinový ice-pan.

Chci vidět víc
Ples Prahy 1 Ples pro významné hosty Prahy 1
 

květen 2017 | Jarní ples pro 1100 předních představitelů kulturního, politického a společenského života Prahy 1. Tématem večera byl film, pod kterým jsme zrežírovali nejen občerstvení, ale také koktejly.

Chci vidět víc
PRECIOSA otevírání showroomu Slavnostní otevření showroomu společnosti PRECIOSA

březen 2017 | Otevření showroomu v Rytířské ulici se neslo v duchu precizního občerstvení. Vskutku vybroušené pokrmy komponované do křehkosti a čistoty krystalu. Flying buffet nesměl chybět.

Chci vidět víc
Vermont Gant Party Vánoční večírek pro GANT

prosinec 2016 | Večírek pro společnost GANT v Kučerově paláci jsme oděli do sushi. Porcování čerstvého tuňáka vážícího 34 kg bylo dominantou večera. Jako na správném večírku se také grilovalo maso a míchaly drinky.

Chci vidět víc
Skype 1. vánoční večírek Vánoční večírek pro společnost SKYPE
 
 

prosinec 2016 | V bývalém kině 64 U Hradeb měli účastníci vánočního večírku společnosti Skype kuchyně celého světa na dosah. Hosté mohli ochutnat asijský street food, anglický fast food i lahůdky z českých vánočních trhů.

Chci vidět víc
1. narozeniny časopisu Marwic Party k 1. narozeninám časopisu Marwic

prosinec 2016 | U příležitosti prvních narozenin firemního časopisu společnosti KPMG - Marwic v Chemistry Gallery jsme měli možnost propojit catering a umění. Hosté se mohli občerstvit přímo z ruky, pokochat pohledem na live cooking nebo ice pan show. Vrcholem večera bylo malování jídlem.

Chci vidět víc
Nautica Fashion Show NAUTICA Fashion Show

červenec 2016 | Během představení nové kolekce NAUTICA jsme prezentovali kornoutový koncept - hosté mohli ochutnat speciality v jedlých i nejedlých kornoutcích nebo zažít ice-pan show.

Chci vidět víc
Prezentace kosmetických produktů Vichy Prezentace nových kosmetických produktů Vichy
 

duben 2016 | Metropole Praha, Brno a Bratislava zažily show k uvedení nových výrobků Vichy. Paletu občerstvení jsme tónovali do odstínů odpovídajícím barevnosti produktových řad. Hosté tak mohli okusit modré brambory, růžový minidort nebo punčovou makronku.

Chci vidět víc
Slavnostní představení nových Adidas Pureboost Slavnostní představení nových Adidas Pureboost 

březen 2016 | Představení sportovních bot Adidas Pureboost. Dvě food bloggerky, nálož lehkého jídla a velká zmrzlinová show. Jednoduše občerstvení plné energie a barev.

Chci vidět víc
FLY EMIRATES - Budapešť Galavečer s koktejlem pro Fly Emirates
 

říjen 2014 | V Budapešti jsme pohostili 450 hostů. Důraz jsme kladli na malé detaily, proto jsme si ulítli na minizákuscích a lososovi.

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group