Stihl Timbersports World Championship

listopad 2019 | Při konání Světového poháru v dřevorubectví v Průmyslovém paláci jsme nechtěli chybět. Postarali jsme se o VIP hosty, kterým jsme v průběhu soutěžního večera nabídli například caprese nebo raclette show, na místě pečené flat bready, neodolatelný chocoland a mnoho dalšího.

Podobné reference

Tisíc hostů, tři noci s brazilským SHELLEM Tisíc hostů, tři noci s brazilským SHELLEM

srpen 2019 | Tři nezapomenutelné večery jsme strávili s hosty z brazilského Shellu. Účastníky jsme přivítali v prostorách Pražského hradu, další den si užili galavečeři v kulisách Průmyslového paláce. Celou tuto jízdu jsme s nimi zakončili jako Alenka v říší divů, ve kterou se proměnilo karlínské Fórum Karlín. Hostům jsme servírovali to nejlepší z naší kuchyně a občerstvení jsme propojili s odkazem společnosti - podávali jsme amuse bouche v mušli, burgerové buny v barvách společnosti a mnohé další. Tato akce vyhrála cenu za Event roku, kterou uděluje Česká eventová asociace.

Chci vidět víc
EURO UEFA - Mistrovství Evropy EURO UEFA 2016

červen 2016 | Celodenní catering pro 3600 hostů na UEFA EURO v Toulouse a Lyonu. Skvělé kombinace snacků, brunche, barbecue a rautové večeře. Dokonalé zázemí pro parádní výkony.

Chci vidět víc
Czech Master, European Tour Czech Masters, European Golf Tour

srpen 2014 | Na hřišti Albatross jsme dokázali, že i sportovní catering může mít styl. Občerstvení odpálili snídaní a zakončili večeří. Židle Vitra, flying buffet, telecí líčka, nápoje. Dokonalý servis s noblesou golfu vlastní.

Chci vidět víc
Seriál závodů MOTO GP Seriál závodů MOTO GP
 

srpen 2012 | Seriál motocyklových závodů MOTO GP se neobejde bez správného paliva. Pod naším vedením jezdci tankovali dva ročníky od rána do večera vytříbené pochutiny z kvalitních surovin – od muffinů, přes těstoviny po pořádný kus masa.

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group