Reference

Představení nového IQOS ILUMA

listopad 2022 |
Party roku v Letňanech, která měla vše. Bez mála dva tisíce hostů, kteří dorazili na představení nového IQOS ILUMA, si užili neskutečnou párty. Celý večer hrál v barvách a tak jsme se nenechali zahanbit ani my a připravili jsme pestrobarevné menu.

Chci vidět víc

Galavečeře pro DHL Middle East

říjen 2022 |
Pražské Klementinum je pozoruhodný prostor, který rozhodně stojí za návštěvu. My sice nenabídneme komentovanou prohlídku, ale rádi připravíme například exkluzivní servírovanou gala večeři.

Chci vidět víc

Galavečer DZK Travel

září 2022 |
Opět jsme měli příležitost ukázat, co v Zátiší umíme, a to v prostorách historického paláce Žofín. Skoro čtyři stovky hostů si mohli užít naše jídlo a pití pod monumentálními lustry hlavního tanečního sálu, které předtím již pozorovaly desítky významných večeří a plesů s hosty z celého světa. Synchronizované skupiny číšníků hostům servírovali jeden chod za druhým a hosté se nechávali hýčkat chutěmi pokrmů od našich mistrů kuchařů.

Chci vidět víc

Večírek společnosti PASSERINVEST

červen 2022 |
Třicet skvělých let společnosti PASSERINVEST vygradovalo večírkem pro 800 hostů nedaleko centrály společnosti na pražské Brumlovce, kterou právě společnost Passerinvest změnila z nehostinného greenfieldu na tepující centrum kancelářského života na Praze 4. Hosty jsme měli možnost naladit na letní dovolenou tím, že jsme je provedli chutěmi světa v rámci konceptu „around the world“. Kromě autentické kuchyně od našich indických šéfkuchařů, jsme hostům dali ochutnat flatbready z naší pizza pece, americké burgery nebo třeba i osvědčenou klasiku české kuchyně Svíčkovou s karlovarským knedlíkem.

Chci vidět víc

Francouzská pošta v Rudolfinu

červen 2022 |
Na 300 stovky zahraničních hostů si užilo galavečeři v prostorách Rudolfina jen pár metrů od sálu, kde pravidelně zaznívají ta největší hudební díla světa. Čtyřchodové menu otestovalo každou chuťovou buňku hostů a od ceviche z candáta se přes pohankové risotto, picanhu projedli až ke sladké tečce v podobě vanilkové zmrzliny v pistáciích servírované s polévkou z jahod.

Chci vidět víc

Oslava společnosti Savills

květen 2022 |
V prostorách Martinického paláce jsme jako doma. A proč by ne? Nádherné vnitřní sály plné fresek a malebné nádvoří úplně vybízí k pořádání letních akcí, kde si hosté mohou užít teplé letní večery. Tentokrát jsme měli tu čest společně se společností Savills oslavit jejich pětileté působení na českém trhu. A oslava to byla pořádná. Hosty přímo nadchl náš Gin Tonic station, kde si mohli dát tenhle světoznámý koktejl v mnoha podobách a velké oblibě se těšil i koutek s Poké. Tahle hawaiská pochoutka díky své svěžesti je ideálním pokrmem do teplých letních dnů, které nás čekají.

Chci vidět víc

Večírek CAROLLINUM

květen 2022 |
Oslava, kterou by mohl závidět i Ludvík XVI. Přesně takovou jsme připravili pro klienty společnosti Carollinum v zahrádách Trojského zámku. Více než 800 hostů si užilo krásný letní večer se sklenkou Champagne a s kuchyní inspirovanou tím nejlepší z francouzské kuchyně. Pečené holuby, kteří by létali přímo do úst ještě neumíme, ale bufety se prohýbaly pod grilovanými kuřaty, tradičními quichy lorraine nebo pod věžemi z makronek.

Chci vidět víc

Večírek společnosti Ernst & Young

květen 2022 |
Krásné prostory Martinického paláce a téměř letní počasí, tak vypadala party společnosti Ernst & Young pro 600 spokojených hostů. Zvolili jsme rozmanité menu s tradiční vietnamskou polévkou PHO či flat bready servírované rovnou z pásové pece. Dokonalým receptem na ochlazení byla naše novinka - nanukový bar se zdobením a polevami dle chuti.

Chci vidět víc

Udílení cen společenské odpovědnosti SDGs 2020

září 2020 |
Slavností vyhlášení 4. ročníku Cen SDGs se konalo v zahradách Černínského paláce. Při této příležitosti bylo v zahradách možné vidět unikátní desetimetrový model planety Země – terralónu. Spolu s asociací jsme na udílení cen spolupracovali již poněkolikáté. Stovce hostů večera jsme podávali udržitelný catering připravený z lokálních surovin a z důrazem na minimum odpadu.

Chci vidět víc

Konference AFI 2020

září 2020 |
U příležitosti výroční konference AFI 2020 v České národní bance spojené s galavečerem a udílením cen za Významný počin v oblasti investic a Dlouhodobý přínos investičnímu prostředí ČŘ jsme potěšili 150 hostů například zauzenou paštikou, hráškovým tikki, lízátky z kozího sýra s řepovým prachem. Jako hlavní jídla jsme podávali také grilovaného candáta s koprovou pěnou a bramborovým pyré nebo kachní konfit s citronovo-kořeněnou omáčkou.

Chci vidět víc

Světová premiéra prvního elektrického vozu Škoda

září 2020 |
U příležitosti světové premiéry uvedení na trh prvního elektro automobilu společnosti Škoda - ENYAQ - jsme měli tu čest připravit v O2 Universu občerstvení formou bufetů pro 400 hostů. Účastníky jsme zabavili cooking show - tataráky míchanými před hosty, přípravou chlebífu s pečeným trhaným hovězím masem, přípravou čerstvé pasty, hovězí picanhi s carbonara pyré a dalšími sladkými i slanými pokrmy z menu.

Chci vidět víc

Podnikatel roku 2019
 

březen 2020 |
Měli jsme čest sestavit slavnostní menu pro vzácné hosty v rámci tradičního vyhlášení Podnikatele roku za rok 2019. Letošní vyhlášení se konalo jako každý rok v Paláci Žofín, kde si hosté pochutnali na tříchodovém menu. Jako předkrm jsme podávali foie gras s ostružinovou marmeládou, houby shimmy. Hlavním chodem byla telecí svíčková s houbovým pyré, cuketou a albufera omáčkou. A sladký závěr jsme zvolili dezert Pavlova, malinový sorbet a lesní plody.

Chci vidět víc

Konference společnosti Philip Morris International ČR

únor 2020 |
Pro 600 účastníků konference společnosti Philip Morris International ČR jsme připravili denní občerstvení formou buffetových stolů. Následnou after party s večerním rautem jsme zpestřili taco barem, jedlým parkem - špízy s jedlým sponge chlebem - černými bulkami s trhaným vepřovým masem nebo oblíbenými lízátky z kozího sýra v řepovém prachu. Hosty zabavila také tataráková show nebo náš chocoland.

Chci vidět víc

Vánoční akce pro klienty ČSOB

prosinec 2019 |
Večírek v krásných prostorách Lucerny se nesl v duchu oslav 30 let svobodného podnikání. Hosté si nejprve užili koncert Pražského výběru a poté jsme pro ně připravili raut. Podávali jsme například hovězí picanhu, kterou naši kuchaři krájeli přímo před hosty, nebo konfitovaná kachní prsíčka v meruňkové omáčce s domácími bramborovými šiškami. V rámci tématu, jsme na rautových stolech použili i retro nádobí jako barevné rendlíky a hrnce.

Chci vidět víc

Tisíc hostů, tři noci s brazilským SHELLEM

srpen 2019 |
Tři nezapomenutelné večery jsme strávili s hosty z brazilského Shellu. Účastníky jsme přivítali v prostorách Pražského hradu, další den si užili galavečeři v kulisách Průmyslového paláce. Celou tuto jízdu jsme s nimi zakončili jako Alenka v říší divů, ve kterou se proměnilo karlínské Fórum Karlín. Hostům jsme servírovali to nejlepší z naší kuchyně a občerstvení jsme propojili s odkazem společnosti - podávali jsme amuse bouche v mušli, burgerové buny v barvách společnosti a mnohé další. Tato akce vyhrála cenu za Event roku, kterou uděluje Česká eventová asociace.

Chci vidět víc

Europe Congress #MCEprague

únor 2019 |
V rámci evropského kongresu, jehož jsme byli partnery, jsme připravili občerstvení pro 160 hostů z celé Evropy. Art deco sál Empire Hall ve Slovanském domě rozzářila video mappingová projekce a naše cateringové novinky. Kromě ochutnávek ze „spoon wall“ hosté zažili mozzarella show, salami bar, jedlý park s krevetovými špízy, chocoland s čokoládovou řekou nebo Pavlova show na podsvícené desce. Velkou zábavou byl také samoobslužný alchymistický bar.

Chci vidět víc

Jídlo jako zábava

prosinec 2018 |
Společnost Allianz pozvala své obchodní partnery do klubu Epic a my jsme měli možnost zabavit je občerstvením. Pro 250 hostů jsme připravili „live cooking show“ - zeleninovou zahradu, čokoland, wafle a tacos, které si hosté sami sestavili podle vlastní chuti.

Chci vidět víc

BPS TOP Odpovědná firma 2018

listopad 2018 |
U příležitosti předávání cen TBPS TOP Odpovědná firma 2018 jsme měli tu čest ve spolupráci se společností Byznys pro společnost představit náš udržitelný koncept. Bez plastů, s minimálním odpadem a maximální chutí jsme prezentovali suroviny od místních dodavatelů. Hosté si pochutnali na zeleninové zahradě, zauzených křepelčích vajíčkách, kapustových závitcích, kaštanovém krému a dalších pokrmech. Do náplní taštiček „samosa“ jsme použili esteticky méně dokonalou zeleninu. Voda se podávala kohoutková, infuzovaná jen ovocem a bylinkami. Nic se nevyhazovalo, co se nedojedlo, odnesli si hosté domů. A skvěle to fungovalo.

Chci vidět víc

H&M x MOSCHINO by Jeremy Scott

listopad 2018 |
Pro 400 hostů módní společnosti H&M jsme v prostorách pražské nákupní galerie Myslbek nachystali street food občerstvení v rámci uvedení nové linie H&M x MOSCHINO by Jeremy Scott. Kuchaři připravili barevné hotdogy, černé mini burgery, poutine nebo waffle v souladu s naším udržitelným cateringem – co nejméně plastů, použítí ekologického nádobí a papírových brček. Milujeme přírodu a módu.

Chci vidět víc

NEON FOOD LOUNGE

říjen 2018 |
Jako součást pražského Signal Festivalu jsme ve spolupráci se společností QUIX uspořádali jednu velkou neonovou party - NEON FOOD LOUNGE ve stanu restaurace Žofín Garden. Pod UV světlem svítily nejen hosté, ale také nápoje a sladkosti. Hosté ochutnali prosecco s mučenkovým UV kaviárem, bubble tea s liči nebo neonové magnumy, zmrzliny, wafle, panna cotty, donuty a další. Pro ty, kteří měli hlad, podávalo se teplé občerstvení v našem foodtrucku – poutine, hotdogy, burgery a další.

Chci vidět víc

Česko-slovenská výroční konference Coca Cola 2018

únor 2018 |
Historicky první výroční česko-slovenskou konferenci CocaCola pořádanou ve spolupráci s JAD Production s účastí zaměstnanců z různých odvětví jsme si velice užili. Pro 800 hostů Fora Karlín jsme připravili menu inspirované tímto silným brandem. Účastníci konference tak mohli zažít chuť hovězích žeber marinovaných v CocaCola BBQ nebo colovou zmrzlinu s vanilkou. A aby myšlenky vyřčené na podiu našly své posluchače, podávali jsme i tzv. brain food se sušeným ovocem a ořechy.

Chci vidět víc

FASHION STARS NIGHT

leden 2018 |
Magická Pražská křižovatka, čtyři módní návrháři, v plechovkách servírované Mojito, Blini ve tvaru hvězdy, netradiční přehlídka kabelek, to byl již 13. ročník FASHION STARS NIGHT. Pro 500 hostů jsme nadesignovali kanapky jako jsou sepiové grisini s parmskou šunkou, tapiokový ceviche nebo telecí tatarák, to vše doplněné míchanými nápoji v eco skleničkách a champagnské Veuve Cliquot.

Chci vidět víc

Czech 100 Best

listopad 2017 |
U příležitosti soutěže "Českých 100 Nejlepších" na Pražském hradě jsme připravili celodenní občerstvení pro 700 hostů, jehož vrcholem bylo slavnostní vyhlášení. Skloubili jsme zde to nejlepší z nabídky cateringu i restaurací Zátiší Group. Formou bufetů jsme podávali chobotnicový salát, italské speciality z focaccia stationu nebo představili zeleninovou zahradu. Před očima hostů jsme připravovali čerstvé caprése nebo malovali jídlem dort Pavlova s čerstvým ovocem a šlehačkou.

Chci vidět víc

ICCA – Světová konference kongresové turistiky
 

listopad 2017 |
Na Mezinárodní konferenci kongresové turistiky jsme posouvali hranice kongresového cateringu. Po čtyři dny jsme se starali, aby žádnému ze 1 100 účastníků nedošla energie. Náš 120členný personál připravoval vyvážené coffee-breaky, bufetové obědy a lounge salonky. V rámci charitativního běhu jsme závodníky občerstvili zdravými pokrmy. Večerní slavností menu se podávala v Paláci Žofín a cílovou destinací se pak stalo závěrečné gala v Průmyslovém paláci.

Chci vidět víc

The ANOC Awards 2017

listopad 2017 |
​Během slavnostního ceremoniáře 22. ročníku mezinárodního setkání olympijských výborů jsme v hale Forum Karlín pohostili 205 olympijských výborů z celého světa. Pro 1100 účastníků jsme připravili galavečeři o 3 chodech. Servírovali jsme například marinované krevety, tresku se sépiovou omáčkou a jako dezert domácí oříškové Magnum s mořskou solí a ovocem.

Chci vidět víc

Svatební hostina v Paláci Žofín

říjen 2017 |
Abychom uctili nevěstu, ženicha a svatební hosty rusko-židovské svatby, jak si žádá tradice, nesměl chybět ani kuchař z Ruska, kterému jsme přenechali přípravu kaviáru, pelmeňů či pirohů. Z naší kuchyně pak vzešly například ústřice, flap steak, losos a další slavnostní speciality. Hosté si užívali hostinu až do brzkých ranních hodin.

Chci vidět víc

Konference společnosti Huawei

červen 2017 |
Čtrnáct dnů jsme obsluhovali top management společností Intel a Huawei v prostorách Žofín Palace. Občerstvení jsme naprogramovali do miniporcí UV food a live cookingu. Vyniknout mohlo spojení neorenesančního paláce s moderními technologiemi.

Chci vidět víc

Zahradní slavnost ČNOPK
 

červen 2017 |
Zahradní slavnost Česko-německé obchodní komory uspořádaná v prostorách Německého velvyslanectví v Praze. Pod širým nebem jsme servírovali svěží letní pokrmy, které si hosté sami vybírali podle chuti. Program jsme zpestřili live cookingem a nesměl chybět ani zmrzlinový ice-pan.

Chci vidět víc

Tablemapping "Všemi smysly"

květen 2017 |
Vyznáváme tvrzení, že se jí očima. A posunuli jsme jej na novou úroveň. V jedinečné atmosféře Žofín Palace jsme poprvé představili koncept tablemappingu "Všemi smysly", ve kterém snoubíme vizuální projekci s tradiční českou kuchyní.

Chci vidět víc

Galavečer společnosti Amway

březen 2017 |
Ve Španělském sále jsme pohostili 140 hostů. Výjimečnost a důležitost setkání byla cítit z každého detailu. Večer opanovalo speciálně sestavené 5chodové menu včetně čokoládové koule, která se před hosty rozevře zalitím horké čokolády. Večer se každoročně koná v jiné metropoli a do Prahy se vrátil po deseti letech.

Chci vidět víc

Party k 1. narozeninám časopisu Marwic

prosinec 2016 |
U příležitosti prvních narozenin firemního časopisu společnosti KPMG - Marwic v Chemistry Gallery jsme měli možnost propojit catering a umění. Hosté se mohli občerstvit přímo z ruky, pokochat pohledem na live cooking nebo ice pan show. Vrcholem večera bylo malování jídlem.

Chci vidět víc

Svatba s dokonalou vizáží

srpen 2014 |
Sestavili jsme svatební menu pro vizážistku Kim Kardashian. Svatební zvony zazněly na zámku Ploskovice, kde jsme pohostili 80 hostů. Atmosféru zlatobílé čistoty doplňoval například luční salát s pampeliškovými listy či Pražská šunka s bramborovým salátem s liškami a křenovou pěnou.

Chci vidět víc

Seriál závodů MOTO GP
 

srpen 2012 |
Seriál motocyklových závodů MOTO GP se neobejde bez správného paliva. Pod naším vedením jezdci tankovali dva ročníky od rána do večera vytříbené pochutiny z kvalitních surovin – od muffinů, přes těstoviny po pořádný kus masa.

Chci vidět víc

Zátiší Catering v roce 2023:

Uspořádaných eventů
NPS (spokojenost našich klientů)
Obsloužených hostů

Lokality

Všechny
seznam lokalit

Kongresové centrum Praha

Naše exkluzivní lokalita Nad 500 osob Impozantní výhled na historickou Prahu, reprezentativní prostory až pro 10 000 účastníků, nespočet salónků a vynikající dostupnost. To všechno a mnohem víc nabízí Kongresové centrum Praha, ideální prostor pro akce všeho druhu. Více informací o lokalitě najdete na www.praguecc.cz.

Chci vidět víc

Klub SaSaZu

Nad 500 osob |

Klub SaSaZu je díky své variabilitě, špičkovému technickému a zvukovému vybavení vhodný pro širokou škálu veřejných i soukromých akcí. 

Dle uzpůsobení je zde možné uspořádat akce s návštěvností od 100 až do 2.200 osob. Klub nabízí klientům kompletní servis, včetně zajištění cateringových služeb, ať už v rámci klubu či restaurace SaSaZu, tak i s dalšími smluvními dodavateli.

Kromě vystoupení domácích a mezinárodních hvězd jako Lewis Capaldi, Tiësto, Jarek Nohavica, Lily Allen, Paul Van Dyk a One Republic se v SaSaZu pořádají konference, gala večeře, obchodní jednání, firemní akce, módní přehlídky nebo výstavy.

Chci vidět víc

Křižíkovy pavilony

Nad 500 osob |

Zrekonstruované Pavilony B, C, D, E v prostorách Výstaviště v pražských Holešovicích jsou multifunkčními prostory ideálními pro konference, výstavy, akce či filmové natáčení. Výhodou areálu Výstaviště je jeho perfektní dopravní dostupnost MHD a velké množství parkovacích ploch v těsné blízkosti budovy.

Chci vidět víc

Martinický palác

Venkovní lokalita Do 500 osob Tento palác z druhé poloviny 16. století již hostil tisíce významných společenských a kulturních událostí. Stačí si jen vybrat, chcete-li si pronajmout jednotlivé salonky či celý palác a můžete zde uspořádat konferenci, módní přehlídku, galavečeři, svatební obřad nebo koncert.

Chci vidět víc

THE EMPIRE HALL

Do 500 osob | V roce 2018 proběhla rozsáhlá rekonstrukce a vznikly luxusní prostory, které vás dostanou do nezapomenutelné atmosféry příběhu Velký Gatsby. THE EMPIRE HALL nabízí přes 1600 m2 unikátního elegantního prostoru pro konference, gala večeře, korporátní a asociační akce, svatby, recepce, koncerty, módní přehlídky. Pro ještě více informací o lokalitě klikněte zde

Chci vidět víc

Národní muzeum

Nad 500 osob |

Historická budova Národního muzea v novorenesančním stylu se nachází v horní části Václavského náměstí na Novém Městě. Od roku 2011 byla tato stavba uzavřena, neboť probíhala celková rekonstrukce budovy. Budova byla opětovně otevřena 28. října 2018 ke 100. výročí vzniku Československa. Pro výjimečné společenské akce jsou k dispozici prostory Panteonu, schodišťová hala, západní či východní zastřešené dvorany a pro výjimečné akce s menší kapacitou prostory kupole s jedinečným výhledem na celou Prahu.

Chci vidět víc

Obecní dům

Nad 500 osob | Ohromující reprezentační prostory v samém centru Prahy v sousedství Prašné brány a domu U Hybernů. Secesní stavba s výzdobou z rukou nejvýznamnějších českých malířů a sochařů počátku 20. století nabízí několik sálů vhodných pro koncerty, výstavy a další společenské akce.

Chci vidět víc

Pražský hrad

Nad 500 osob | Chcete-li dodat své galavečeři či banketu skutečnou majestátnost, je Pražský hrad pro vás tou správnou volbou. Dokonalý quodlibet slohů vyskytující se v jedinečném souznění v symbolu české státnosti dá okusit vašim hostům pocity králů a panovníků, kteří se zde po staletí procházeli. Komplex paláců, katedrál a dalších budov reprezentujících příklady nejrůznějších architektonických slohů a stylů představuje průřez českou historií. Nejdůležitějším místem je Španělský sál, jehož barokní výzdoba jistě umocní atmosféru gala večeře nebo banketu.

Chci vidět víc

Pražská Křižovatka

Do 500 osob | Mezinárodní duchovní centrum Pražská křižovatka je jedním z projektů Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, která rovněž dbá o správu tohoto jedinečného prostoru. Podnět ke vzniku Pražské křižovatky dal bývalý prezident ČR, dramatik pan Václav Havel. Jeho představou bylo vytvořit sugestivní místo pro nejrozmanitější setkávání, přednášky, diskuze, koncerty, představení, výstavy, happeningy i meditace, a to s ohledem na multikulturní pestrost dnešního světa.

Chci vidět víc

Pražská tržnice

Venkovní lokalita Nad 500 osob Pražská tržnice sídlí v historickém areálu bývalých jatek v Holešovicích v Praze 7. Váš event můžete uspořádat v Hale č. 13 nebo Hale č. 17. 

Hala 13 je nejrozlehlejší halou s možností rozšíření akce do korza před halou a přilehlých venkovních prostor. Hala pojme cca 1000 návštěvníků, disponuje čtyřmi vstupy a výstupy. K dispozici je prostor pro zázemí v 1. patře a sociální zázemí.
Hala 17 je čistý, světlý, nezařízený, dvoupatrový prostor. Využití se nabízí především pro výstavy, prodejní výstavy, burzy, galerie, konference, audio-vizuální projekty, umělecké festivaly. Hala má vlastní sociální zázemí, při větších akcích doporučujeme mobilní sociální zařízení.

Chci vidět víc

Flow terasa

Venkovní lokalita Do 200 osob Nechte se inspirovat unikátními 360° výhledy na Pražský hrad, či Vítkov kde si vaši hosté užijí event pod širým nebem.
Kromě dechberoucích výhledů má terasa také vnitřní prostor kavárny. Ta může sloužit jako zázemí pro vaše firemní večírky s kulinářskými zážitky.

Chci vidět víc

Trojský zámek

Venkovní lokalita Do 500 osob Nedaleko zoologické zahrady obklopen francouzským parkem se tyčí raně barokní Trojský zámeček. Scenérie přímo láká k uspořádání slavností večeře či jiné reprezentativní akce, na jejíž úspěch dohlédnou sochy antického božstva.

Chci vidět víc

Národní dům na Vinohradech

Nad 500 osob | Poloha i dostatek velkých sálů i menších salonků jako by předurčovala toto místo být ideálem pro společenské a kulturní akce s větším i menším počtem hostů. Prostor je vhodný pro společenské, vzdělávací i kulturní programy, kongresy, komorní koncerty, přednášky a celou plejádu dalších akcí.

Chci vidět víc

Klášter svaté Anežky České

Do 500 osob | Pozvěte své hosty do míst, která dýchají historií. Klášter sv. Anežky byl založen ve 13. století a je řazen k nejvýznamnějším gotickým stavbám Prahy. Vychutnejte si netradiční atmosféru oratoře sv. Anežky, Svatyně Salvátora a kostela sv. Františka s ostatky krále Václava I.

Chci vidět víc

Veletržní palác

Nad 500 osob | Budova v pražských Holešovicích jedna z prvních a největších funkcionalistických staveb Prahy. Veletržní palác je sídlem Národní galerie v Praze, která v něm má umístěnou stálou expozici Umění 20. a 21. století a další výstavní prostory. Budova je od roku 1958 nemovitou kulturní památkou. Využít můžete prostory Malé i Velké dvorany.
 

Chci vidět víc

Rudolfinum

Nad 500 osob | Jedna z architektonicky nejvýznamnějších budov v Praze vznikla v letech 1876–1884 podle návrhů architektů Josefa Zítka a Josefa Schulze. Byla koncipována jako víceúčelový kulturní dům, který v sobě spojí galerijní a koncertní část. Povedlo se to dokonale a toto poslání plní Rudolfinum i v 21. století. V Dvořákově síni se pořádají významné koncerty, např. v rámci Pražského jara. Budova Rudolfina patří České filharmonii, která zde má zároveň své hlavní sídlo.

Chci vidět víc

Šternberský palác

Venkovní lokalita Do 500 osob

Šternberský palác na Hradčanském náměstí patří mezi nejvýznamnější díla světské architektury nastupujícího vrcholného baroka v Čechách a vy můžete pořádat svůj event například v konírně se vstupem na soukromou zahradu, kde vám rádi připravíme grilování. 

Zahrada Šternberského paláce je skrytým pokladem, který představuje klidnou zelenou oázu v centru rušného turistického dění. Svou nevelkou rozlohou vytváří intimní přírodní zákoutí vybízející k odpočinku a osvěžení. 

Zahrada je malebně umístěna při hraně Jeleního příkopu, k němuž se obrací výhledem přes nízký parapet.

Chci vidět víc

SmetanaQ

Do 200 osob | Prostory galerie využívané pro společenské akce a události s nejkrásnějším výhledem na Pražský hrad a Petřín o rozloze 300 m2. Jedinečné místo pro přednášky, prezentace či workshopy. Součástí konceptu budovy SmetanaQ zasvěcené umění a designu jsou výstavní prostory. K dispozici jsou tři vzájemně propojené, citlivě zrestaurované sály.

Chci vidět víc

Loděnice Trója

Venkovní lokalita Nad 500 osob

Loděnice Trója není zajímavá pouze unikátním kanálem pro divokou vodu, ale i dalšími místy pro sport i zahradní party.

Její poloha, zázemí, které nabízí, a atraktivita úzkého kontaktu s vrcholovým sportem z ní činí velmi zajímavé místo pro konání soukromých i firemních akcí.


 

Chci vidět víc

Sacre Coeur

Do 500 osob | Obdivuhodná stavba s působivou historií, jejíž počátek se datuje rokem 1884. Kaple nabízí jedinečný interiér, který dodá každé reprezentativní společenské i kulturní události neopakovatelnou atmosféru. Uvidíte, že pořádat jakoukoli akci v bývalém penzionátu řeholnic, není žádná řehole, nýbrž čirá radost.

Chci vidět víc

Gabriel Loci

Do 500 osob | Tato unikátní lokalita, v blízkosti Kinského zahrady, je místem bývalého kláštera sv. Gabriela postaveném v novorománském stylu. Stavba je pozoruhodná svou uměleckou výzdobou ve slohu beuronské umělecké školy. Součástí areálu je i novorománský kostel Zvěstování Panny Marie s okouzlujícími malbami. Díky rozmanitosti prostoru zde lze pořádat různé typy akcí, konference, módní přehlídky, koncerty, firemní party apod.
V létě můžete pro venkovní akce využít také novou letní scénu.
 

Chci vidět víc

Palác Žofín

Nad 500 osob | Půvabný ostrov v samém srdci Prahy skrývá ve svých zahradách novorenesanční budovu paláce Žofín. Historická stavba skýtá rozličné atraktivní prostory pro obchodní jednání, společenská setkání či komorní koncerty. Během letních měsíců je tato lokalita krásným místem pro konání svateb. 

Chci vidět víc

Chapter

Do 200 osob |

Chapter je nový industriální a zároveň moderní prostor o celkové rozloze 412 m2 tvoří jej vstupní hala s recepcí a dvě hlavní místnosti: multifunkční místnost Photo Studio (214 m2) s kompletním vybavením a Idea Lounge (198 m2). Součástí odpočinkové lounge je také kuchyňka s profesionálním kávovarem a praktická zasedací místnost. Obě velké místnosti je možné oddělit kovovou roletou.

Nachází se v trendy části Holešovic na Praze 7, je skvěle dostupný, avšak na adrese bez sousedů, kde nerušíte noční klid.

Chapter je připravený na jakýkoliv večírek, konferenci, launch produktů, setkání s fanoušky a cokoli dalšího, co si umíte představit.

Chci vidět víc

Václavák 22

Do 200 osob | „Julišův palác“ - funkcionalistická dominanta Václavského náměstí byla postavena v roce 1933 podle návrhu architekta Pavla Janáka. Palác nese název svého prvního majitele, slavného cukráře Karla Juliše. Ve druhém patře, kam dříve Pražané chodili na skvělé zákusky do proslulé kavárny, nyní vznikl eventový prostor s množstvím dalších funkcí. Druhé patro bylo kompletně zrekonstruováno a nabízí tak veškeré výhody moderních staveb. Zároveň však byly zachovány historické prvky, díky čemuž si prostor uchoval svůj jedinečný genius loci.“

Chci vidět víc

Stará čistírna odpadních vod 1906 Bubeneč

Venkovní lokalita Do 500 osob Památkové chráněný industriální interiér a romantické podzemní prostory prosvětlené září svíček jsou charakteristickými rysy budovy Staré čistírny odpadních vod v Bubenči. Tato stavba z dob české průmyslové secese ve svých útrobách skrývá nejen funkční parní stroje z roku 1903, ale také půvabné prostory pro společenské akce všech druhů.

Chci vidět víc

Kaiserštejnský palác

Do 200 osob | Kaiserštejnský palác vznikl přestavbou dvou renesančních domů. Barokní palác se skládá ze dvou budov spojených úzkými bočními křídly, které vytvářejí menší nádvoří. Rozmanité sály a salonky vyhoví všem typům společenských akcí a dodají jim patřičnou noblesu. Ať už plánujete konferenci, svatbu, galavečeři nebo večírek, jsou vám obě patra paláce k službám. Stejně tak se sem vracejí organizátoři výstav, aukcí či pořadatelé koncertů.

Chci vidět víc

Malostranský palác

Do 200 osob |

Pozdně barokní sál refektáře, který byl nedávno zrekonstruován, je plně uzpůsoben k pořádání nejrůznějších typů akcí. Původní barokní varhany v čele refektáře jsou ozdobou každého koncertu, ale slouží i jako jedinečná dekorace večerní gala večeře nebo recepce.

Chci vidět víc

Uhelný Mlýn - Kotelna

Venkovní lokalita Do 500 osob

Uhelný Mlýn – Kotelna je klenot mezi industriály a unikátní prostor k pronájmu nedaleko Prahy. Uhelný mlýn  objevil a zakoupil architekt Patrik Hoffman a opravil jej za pomoci financí EU a regionálních dotací. Zdařilá rekonstrukce Uhelného Mlýna byla v roce 2013 oceněna hlavní cenou Grand Prix architektů. Dnes je tato lokalita inspirativním prostorem pro všechny milovníky designu a pomalého životního stylu. Současně funguje také atraktivní prostor Kotelna s plně funkčním zázemím pro jednorázové pronájmy všeho druhu.
 

Chci vidět víc

Ledeburské zahrady

Venkovní lokalita Do 500 osob

Pět terasových zahrad na jižním svahu hradčanského návrší spojuje Hrad s Malou Stranou. 

U spodní saly terreny v Ledebourské zahradě je přístup do bohatě štukově zdobené luxusní galerie, která je vám také k dispozici. Zahrada přiléhá k Ledebourskému paláci. Komplex terasových zahrad s pavilony a drobnou architekturou má ve všechna roční období podmanivou romantickou atmosféru umocněnou jedním z nejkrásnějších výhledů na Prahu.

Chci vidět víc

Schwarzenberský palác

Venkovní lokalita Do 200 osob Schwarzenberský palác je jednou z nejkrásnějších a nejvýznamnějších renesančních staveb v Praze. Nadýchejte renesanční atmosféru na arkádovém dvoře obklopeném třemi křídly paláce nebo si vychutnejte sklenku s výhledem na Prahu z terasy.

Chci vidět víc

Kolovna ZOOna

Venkovní lokalita Do 500 osob

Netradiční vnitřní prostory v kombinaci s rozsáhlým venkovní areálem industriálního charakteru, kde na vás dýchne původní atmosféra z dob trojského pivovaru. 

Díky večernímu osvětlení je bývalá budova trojského pivovaru ikonicky osvícená a působí zcela majestátně. Jak s oblibou říkají naši zákazníci, místo má svůj osobitý charakter, během akce zde jednoduše ztratíte pojem o čase a zapomenete, že jste téměř v centru města.

Chci vidět víc

Forum Karlín

Nad 500 osob |

Nedaleko centra Prahy v rozvíjející se čtvrti Karlín najdete nové art venue se skutečně výjimečnou akustikou. Tato multifunkční hala Forum Karlín se pyšní oceněním 11. nejlepší akustický sál na světě. Výborně se zde vyjímají kongresy či kulturní a společenské akce. Více informace o lokalite najdete na www.forumkarlin.cz

Chci vidět víc

Invalidovna

Venkovní lokalita Do 500 osob Budova Invalidovny v pražském Karlíně představuje skvost české barokní architektury z 30. let 18. století a patří mezi nejvýznamnější díla barokního architekta Kiliána Ignáce Dientzenhofera. Natáčel se zde například film Amadeus. Zahrada ve vnitrobloku je ideální prostor na letní event s možností promítání na fasádu budovy.

Chci vidět víc

Chuchle Arena Praha

Venkovní lokalita Nad 500 osob Je ideálním místem pro uspořádání vašeho sportovního dne, společenské události nebo firemní akce. Dva prostorné strečové stany přímo uprostřed dostihového závodiště propojené s parkourovým areálem jsou ideálním místem pro uspořádání eventu přesně podle vašich představ. Ať už plánujete letní BBQ pro vaše obchodní partnery nebo chcete svým zaměstnancům uspořádat family day, vše je v areálu Areny Chuchle možné zorganizovat. Velikost eventů záleží jen na vás, ve stanu se 100 lidí určitě nebude tísnit a rozlehlý areál pojme i několik tisíc hostů. Nachází se zde i prostorné parkoviště a místo je dobře dostupné městskou hromadnou dopravou.

Chci vidět víc

Mlýnec

Naše exkluzivní lokalita Do 500 osob Stylová restaurace patřící do naší rodiny Zátiší Group. Svou polohou, hned vedle Karlova mostu, nabízí krásnou atmosféru staré Prahy a okouzlující výhled na řeku a mostní oblouky. V letních měsících můžete posedět na otevřené terase přímo nad vodou.

Celková kapacita restaurace je 280 míst u kulatých stolů, 220 osob rautovým uspořádáním a 250 osob v případě koktejlu. Díky vysoké flexibilitě prostoru je možné v Mlýnci vytvořit uspořádání pro jakoukoli příležitost. Ideální pro velké skupinové večeře, gala večeře a party.

Chci vidět víc

Opero

Do 200 osob | Dům v Salvátorské ulici číslo 8 na Praze 1 vybudoval v roce 1909 nakladatel Jan Štenc. Jeho tiskařský podnik byl ve své době nejmodernějším. V inspirativních prostorech ve stylu art deco se na počátku 20. století setkávali přední čeští umělci. Opero je vysoce reprezentativní prostor, který nabízí možnost využít vnitřní sál a krásné venkovní atrium pro různé typy akcí - od workshopů po menší společenské události.

Chci vidět víc

DUPLEX

Nad 500 osob | Legendární klub nacházející se v samém centru Prahy s exkluzivním výhledem na Václavské náměstí. Hostům nabízí ojedinělé propojení tanečního klubu a prostoru se dvěmi střešními venkovními terasami o rozloze více než 1.000 m2. Na šestém patře si můžete vychutnat originální koktejly za přítomnosti živé hudby s celkovou kapacitou přes 300 míst k sezení. Horní sedmé patro s kapacitou 700 osob je stvořeno pro taneční zážitky. Spolu s terasami tato lokalita dosahuje kapacity až 1.300 osob. 

Chci vidět víc

Aspira Business Centre

Naše exkluzivní lokalita Do 500 osob Nejmodernější kancelářská budova v atraktivní lokalitě Nových Butovic. Železobetonový skelet budovy je oděn do kvalitních přírodních materiálů s vysokou estetickou hodnotou jak zvenku, tak zevnitř. Budova nabízí netradiční architektonické řešení a vysoký technický standard, příjemné pracovní prostředí, je moderní, svým designem poutá pozornost, ale nenarušuje celkový dojem okolí. Jako jediná budova v České republice obdržela dvě hvězdičky v certifikaci zelená budova.
 

Chci vidět víc

Artisème

Venkovní lokalita Do 200 osob Unikátní místo s rozlehlou privátní zahradou v srdci Prahy je součástí designového obchodu a galerie umístěné v bývalé Sala Terrena ve Velkopřevorském paláci. Galerie je společně se zahradou výjimečným místem pro svatbu, oslavu či jakoukoliv společenskou událost. Barokní palác je rozdělen na 3 místnosti, se zahradou je propojen francouzskými okny. Unikátní je místnost zdobená originální freskou. I přesto, že se lokalita nachází v historickém centru města, je oázou klidu.
 

Chci vidět víc

Uměleckoprůmyslové muzeum Praha

Do 200 osob | Zrekonstruovaná novorenesanční budova z roku 1900 vám poskytne prostory až pro 200 lidí. Hlavním místem je tzv. Multifunkční sál s kapacitou až 200 osob, vybavený projektorem i ozvučením. UPM je ideání pro konání koncertů, rautů, společenských akcí, konferencí apod. Jeho poloha nabízí jedinečný výhledy na Pražský hrad, Rudolfinum či starý židovský hřbitov. K dispozici je tzv. edukační sál s kapacitou 60 osob, vybavený projektorem a ozvučením v 1. NP. Tento sál je vhodný pro přednášky nebo jako druhý prostor k velkému sálu. Součástí budovy je zahrádka vhodná na welcome recepce nebo venkovní eventy.
 

Chci vidět víc

Hauch Gallery

Do 200 osob | Místo, které snoubí modernost a funkčnost s industriální duší budovy. Tato unikátní výstavní prostora se skvěle hodí k uspořádání firemních, společenských nebo komerčních akcí. Vyniknou zde také konference, módní přehlídky a privátní večeře.

Chci vidět víc

Meet Factory

Do 500 osob | V objetí dálnice a osmikolejné tratě na Smíchově se hrdě tyčí industriální budova nezávislého mezinárodního centra současného umění. Meet factory, hipsterský prostor, unese jakoukoli kulturní událost.

Chci vidět víc

ŠKODA Muzeum

Naše exkluzivní lokalita Do 500 osob Café-Restaurant Václav přímo ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi s kuchyní z prémiových lokálních surovin je lákavou kulisou pro obchodní schůzky i soukromé oslavy. Kdo by nechtěl jednat na místě, kde se vyráběly automobily již od roku 1928?
Podrobnosti o lokalitě zde.
Virtuální prohlídka

Chci vidět víc

Winternitzova vila

Venkovní lokalita Do 200 osob V pražské vilové čtvrti Malvazinky stojí tento architektonický šperk - Winternitzova vila - poslední realizace světoznámého architekta Adolfa Loose, dokončená roku 1932. Atmosféra vily vás vrátí zpět do časů první republiky a 30. let. Jednoduchost a krása se snoubí s elegancí a čistými liniemi. Dům disponuje třemi odstupňovanými terasami s famózním výhledem na centrum Prahy. K dispozici je též rozlehlá zahrada pro zahradní slavnosti, rauty či pikniky. Dům je v soukromém vlastnictví a majitelé ochotně vycházejí vstříc požadavkům klientů v rámci pronájmů, svateb i možnosti ubytování ve vile. 

Chci vidět víc

Muzeum hudby

Do 200 osob | Každý, kdo vstoupí je zasažen mohutností dvorany i zvláštním kouzlem, které tu proměny věků zanechaly. Národní muzeum využívá ojedinělou příležitost oživit tento prostor, kdysi zdobený díly barokních mistrů a rozeznívaný údajně jedněmi z největších varhan Prahy sklonku 17. století, opět hudbou.

Chci vidět víc

Kopule ČNOPK

Do 200 osob | Na rohu Štěpánské a Václavského náměstí se tyčí kupole Bawag Bank. Prestižní místo s ohromujícím výhledem na historickou část Prahy včetně Petřína a Pražského hradu. Prostor skýtá dvě patra vhodná pro catering, tanec i doprovodný program vašeho večírku s klienty nebo zaměstnanecké party.

Chci vidět víc

Písecká brána

Do 200 osob | Zrekonstruovaný barokní objekt v atraktivní lokalitě blízko Pražského hradu je oblíbeným kulturním a veřejně společenským centrem Prahy 6. Konají se zde výstavy, svatby, společenská setkání, koncerty, prezentace Prahy 6, oslavy výročí a státních svátků i charitativní akce.

Chci vidět víc

Průmyslový palác - dostupný od konce roku 2026

Nad 500 osob | Secesní prosklená stavba s ocelovou konstrukcí z roku 1891 je nejstarším výstavním prostorem v Praze. Budova však svou elegancí ozdobí každou společenskou i kulturní akci, banket či firemní prezentaci. Paleta událostí padnoucích Průmyslovému paláci je skutečně široká.

Chci vidět víc

Villa Pellé

Venkovní lokalita Do 200 osob Novorenesanční vila nedaleko stanice metra Hradčanská obklopená unikátní historickou zástavbou, v klidové zóně a s výbornou dostupností. Čtyři zrekonstruovaná podlaží, s napojením na zahradu, nabízí prostory pro kulturní a společenské události - od výstav, po večírky, konference či svatby.

Chci vidět víc

Zámek Zbraslav

Venkovní lokalita Nad 500 osob Exkluzivní pronájem reprezentačních prostor Zámku Zbraslav.
Uspořádejte letní slavnost v Sala terrena či rozlehlých zahradách za zámkem nebo využijte vnitřní prostory pro vánoční večírek či gala večeři v Královském sále,

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group