Sportovní
catering

Milujeme pohyb a zdravý životní styl. Proto si velice užíváme venkovní catering pro významné sportovní události kdekoli v Evropě. Dodáme nejen občerstvení v jakémkoli množství, ale i nábytek minimalistického designu.

Reference

Stihl Timbersports World Championship Stihl Timbersports World Championship

listopad 2019 | Při konání Světového poháru v dřevorubectví v Průmyslovém paláci jsme nechtěli chybět. Postarali jsme se o VIP hosty, kterým jsme v průběhu soutěžního večera nabídli například caprese nebo raclette show, na místě pečené flat bready, neodolatelný chocoland a mnoho dalšího.

Chci vidět víc
EURO UEFA - Mistrovství Evropy EURO UEFA 2016

červen 2016 | Celodenní catering pro 3600 hostů na UEFA EURO v Toulouse a Lyonu. Skvělé kombinace snacků, brunche, barbecue a rautové večeře. Dokonalé zázemí pro parádní výkony.

Chci vidět víc
Czech Master, European Tour Czech Masters, European Golf Tour

srpen 2014 | Na hřišti Albatross jsme dokázali, že i sportovní catering může mít styl. Občerstvení odpálili snídaní a zakončili večeří. Židle Vitra, flying buffet, telecí líčka, nápoje. Dokonalý servis s noblesou golfu vlastní.

Chci vidět víc
Seriál závodů MOTO GP Seriál závodů MOTO GP
 

srpen 2012 | Seriál motocyklových závodů MOTO GP se neobejde bez správného paliva. Pod naším vedením jezdci tankovali dva ročníky od rána do večera vytříbené pochutiny z kvalitních surovin – od muffinů, přes těstoviny po pořádný kus masa.

Chci vidět víc

Nezávazná poptávka

Něco o Vás:

Něco o eventu:


Jméno Příjmení *

zadejte očekávaný počet hostů

jméno@domena.cz *
vyberte, jaký typ akce plánujete
 

+420 123 456 789 *
vyberte termín akce
* povinný údaj

Poznejte celou Zátiší Group