Udržitelnost

Planetu máme jen jednu a chceme ji zachovat i pro další generace. Neplýtváme jídlem ani jinými surovinami, vážíme si darů přírody a snažíme se je beze zbytku zužitkovat. Připojte se k nám!

#GGWCupPrague

#GGWCupPrague

Zapojili jsme se do podpory globálních cílů. Sestavily jsme ženský fotbalový tým a kopaly za lepší svět. Naším cílem byla "udržitelnost ve výrobě a spotřebě", kterou podporujeme. Prohlédněte si naše video ZDE.

Více
Cykloboxy

Cykloboxy

Podporujeme jízdu do práce na kole. Pro náš personál jsme vybudovali nové zabezpečené cykloboxy, abychom motivovali k jízdě na kole jako dopravnímu prostředku.

Více
Urban Farm

Urban Farm

Fenomén městského zahradničení posouváme o krok blíž přírodě s naším projektem Urban Farm. Rozhodli jsme se oživit terasu v II. patře Kongresového centra Praha a zasadit zde bylinky a jedlé květy, které zároveň sklízíme a používáme při občerstvení na akcích. Nejčastěji je ochutnáte v domácích limonádách. Do zelené oázy si mohou hosté akcí přijít odpočinout a vychutnat si výhled na celou Prahu. Podoba zahrady se mění podle sezony.

Více
Udržitelně doma?

Udržitelně doma?

I doma se dá snadno přispět k ochraně planety i vašeho zdraví. I málo se počítá, máme pro vás několik našich tipů:)

Více
Zatisi Food Truck

Zatisi Food Truck

Přijedeme s naším elektromobilem kamkoliv a na místě vám uvaříme - hotdog v černé housce, poutine s trhaným hovězím masem, Chuck roll burger, hranolky nebo sladké wafle.

Více
Miska na celý večer

Miska na celý večer

Koncept bez plastů, s minimálním odpadem a maximální chutí ze suroviny od místních dodavatelů. Nic se nevyhazuje, co se nedojí, odnesou si hosté domů. Všichni si vystačí s jednou, ekologicky odbouratelnou miskou po celou dobu eventu.

Více

Poznejte celou Zátiší Group