THE EMPIRE HALL

Do 500 osob
V roce 2018 proběhla rozsáhlá rekonstrukce a vznikly luxusní prostory, které vás dostanou do nezapomenutelné atmosféry příběhu Velký Gatsby. THE EMPIRE HALL nabízí přes 1600 m2 unikátního elegantního prostoru pro konference, gala večeře, korporátní a asociační akce, svatby, recepce, koncerty, módní přehlídky.

KAPACITA GALA RAUT
Velký sál 300 500
Malý sál 100 150

 
Ukázat na mapě
Na Příkopě 22
Praha 1

PODOBNÉ LOKALITY

Mlýnec Mlýnec Naše exkluzivní lokalita

Do 500 osob | Stylová restaurace patřící do naší rodiny Zátiší Group. Svou polohou, hned vedle Karlova mostu, nabízí krásnou atmosféru staré Prahy a okouzlující výhled na řeku a mostní oblouky. V letních měsících můžete posedět na otevřené terase přímo nad vodou.

Celková kapacita restaurace je 280 míst u kulatých stolů, 220 osob rautovým uspořádáním a 250 osob v případě koktejlu. Díky vysoké flexibilitě prostoru je možné v Mlýnci vytvořit uspořádání pro jakoukoli příležitost. Ideální pro velké skupinové večeře, gala večeře a party.

Chci vidět víc
Lávka Park Skochovice Lávka Park Skochovice

Do 500 osob | Rekreační areál Lávka Park Skochovice v malebném údolí u přehradního jezera řeky Vltavy ve Vraném nad Vltavou, 5 km jižně od Prahy. Rozloha celého areálu činí 25 000 m. Lze se napojit na cyklotrasu A2, která vede přímo do Skochovic. Situování a rozloha nabízí různorodé využití. Areál lze využít pro venkovní eventy s až 500 hosty, kteří mohou využít sportoviště, bazén nebo rondelový bar a gril. Místo se nabízí firemním teambuildingům nebo piknikům.
 

Chci vidět víc
Aspira Business Centre Aspira Business Centre Naše exkluzivní lokalita

Do 500 osob | Nejmodernější kancelářská budova v atraktivní lokalitě Nových Butovic. Železobetonový skelet budovy je oděn do kvalitních přírodních materiálů s vysokou estetickou hodnotou jak zvenku, tak zevnitř. Budova nabízí netradiční architektonické řešení a vysoký technický standard, příjemné pracovní prostředí, je moderní, svým designem poutá pozornost, ale nenarušuje celkový dojem okolí. Jako jediná budova v České republice obdržela dvě hvězdičky v certifikaci zelená budova.
 

Chci vidět víc
Gabriel Loci Gabriel Loci

Do 500 osob | Tato unikátní lokalita, v blízkosti Kinského zahrady, je místem bývalého kláštera sv. Gabriela postaveném v novorománském stylu. Stavba je pozoruhodná svou uměleckou výzdobou ve slohu beuronské umělecké školy. Součástí areálu je i novorománský kostel Zvěstování Panny Marie s okouzlujícími malbami. Díky rozmanitosti prostoru zde lze pořádat různé typy akcí, konference, módní přehlídky, koncerty, firemní party apod.
V létě můžete pro venkovní akce využít také novou letní scénu.
 

Chci vidět víc
Uměleckoprůmyslové muzeum Praha Uměleckoprůmyslové muzeum Praha

Do 500 osob | Zrekonstruovaná novorenesanční budova z roku 1900 vám poskytne prostory až pro 500 lidí. Hlavním místem je tzv. Multifunkční sál s kapacitou až 200 osob, vybavený projektorem i ozvučením. UPM je ideání pro konání koncertů, rautů, společenských akcí, konferencí apod. Jeho poloha nabízí jedinečný výhledy na Pražský hrad, Rudolfinum či starý židovský hřbitov. K dispozici je tzv. edukační sál s kapacitou 60 osob, vybavený projektorem a ozvučením v 1. NP. Tento sál je vhodný pro přednášky nebo jako druhý prostor k velkému sálu. Součástí budovy je zahrádka vhodná na welcome recepce nebo venkovní eventy.
 

Chci vidět víc
Sacre Coeur Sacre Coeur

Do 500 osob | Obdivuhodná stavba s působivou historií, jejíž počátek se datuje rokem 1884. Kaple nabízí jedinečný interiér, který dodá každé reprezentativní společenské i kulturní události neopakovatelnou atmosféru. Uvidíte, že pořádat jakoukoli akci v bývalém penzionátu řeholnic, není žádná řehole, nýbrž čirá radost.

Chci vidět víc
Martinický palác Martinický palác

Do 500 osob | Tento palác z druhé poloviny 16. století již hostil tisíce významných společenských a kulturních událostí. Stačí si jen vybrat, chcete-li si pronajmout jednotlivé salonky či celý palác a můžete zde uspořádat konferenci, módní přehlídku, galavečeři, svatební obřad nebo koncert.

Chci vidět víc
Pražská Křižovatka Pražská Křižovatka

Do 500 osob | Mezinárodní duchovní centrum Pražská křižovatka je jedním z projektů Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, která rovněž dbá o správu tohoto jedinečného prostoru. Podnět ke vzniku Pražské křižovatky dal bývalý prezident ČR, dramatik pan Václav Havel. Jeho představou bylo vytvořit sugestivní místo pro nejrozmanitější setkávání, přednášky, diskuze, koncerty, představení, výstavy, happeningy i meditace, a to s ohledem na multikulturní pestrost dnešního světa.

Chci vidět víc
Klášter svaté Anežky České Klášter svaté Anežky České

Do 500 osob | Pozvěte své hosty do míst, která dýchají historií. Klášter sv. Anežky byl založen ve 13. století a je řazen k nejvýznamnějším gotickým stavbám Prahy. Vychutnejte si netradiční atmosféru oratoře sv. Anežky, Svatyně Salvátora a kostela sv. Františka s ostatky krále Václava I.

Chci vidět víc
Stará čistírna odpadních vod 1906 Bubeneč Stará čistírna odpadních vod 1906 Bubeneč

Do 500 osob | Památkové chráněný industriální interiér a romantické podzemní prostory prosvětlené září svíček jsou charakteristickými rysy budovy Staré čistírny odpadních vod v Bubenči. Tato stavba z dob české průmyslové secese ve svých útrobách skrývá nejen funkční parní stroje z roku 1903, ale také půvabné prostory pro společenské akce všech druhů.

Chci vidět víc
Trojský zámek Trojský zámek

Do 500 osob | Nedaleko zoologické zahrady obklopen francouzským parkem se tyčí raně barokní Trojský zámeček. Scenérie přímo láká k uspořádání slavností večeře či jiné reprezentativní akce, na jejíž úspěch dohlédnou sochy antického božstva.

Chci vidět víc
Uhelný Mlýn - Kotelna Uhelný Mlýn - Kotelna

Do 500 osob |

Uhelný Mlýn – Kotelna je klenot mezi industriály a unikátní prostor k pronájmu nedaleko Prahy. Uhelný mlýn  objevil a zakoupil architekt Patrik Hoffman a opravil jej za pomoci financí EU a regionálních dotací. Zdařilá rekonstrukce Uhelného Mlýna byla v roce 2013 oceněna hlavní cenou Grand Prix architektů. Dnes je tato lokalita inspirativním prostorem pro všechny milovníky designu a pomalého životního stylu. Současně funguje také atraktivní prostor Kotelna s plně funkčním zázemím pro jednorázové pronájmy všeho druhu.
 

Chci vidět víc
Veletržní palác - Malá Dvorana Veletržní palác - Malá Dvorana

Do 500 osob | Budova v pražských Holešovicích jedna z prvních a největších funkcionalistických staveb Prahy. Veletržní palác je sídlem Národní galerie v Praze, která v něm má umístěnou stálou expozici Umění 20. a 21. století a další výstavní prostory. Budova je od roku 1958 nemovitou kulturní památkou.
Momentálně lze pronajmout a využít prostory Malé Dvorany.
 

Chci vidět víc
Meet Factory Meet Factory

Do 500 osob | V objetí dálnice a osmikolejné tratě na Smíchově se hrdě tyčí industriální budova nezávislého mezinárodního centra současného umění. Meet factory, hipsterský prostor, unese jakoukoli kulturní událost.

Chci vidět víc
ŠKODA Muzeum ŠKODA Muzeum Naše exkluzivní lokalita

Do 500 osob | Café-Restaurant Václav přímo ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi s kuchyní z prémiových lokálních surovin je lákavou kulisou pro obchodní schůzky i soukromé oslavy. Kdo by nechtěl jednat na místě, kde se vyráběly automobily již od roku 1928?
Podrobnosti o lokalitě zde.
Virtuální prohlídka

Chci vidět víc
Divadlo X10 Divadlo X10

Do 500 osob |

Místo, kde komerce konfrontuje umění, technologii a člověka. Uspořádejte zde jakoukoli akci a dodejte ji punc undergroundu.

Chci vidět víc
Zámek Mitrowicz Zámek Mitrowicz

Do 500 osob |

Zámek Mitrowicz je jedinečný, romantický a citlivě zrestaurovaný zámek z roku 1565 s neopakovatelným geniem loci. Nachází se na břehu řeky Lužnice v blízkosti Týna nad Vltavou.

Začněte společnou cestu životem svatbou na Zámku Mitrowicz! Na jednom místě můžete mít svatební obřad, hostinu, večerní zahradní párty i ubytování (46 lůžek), ale především naprosté soukromí. Zámek také nabízí atraktivní prostory pro pořádání firemních a společenských akcí.

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group