Slavnostní představení nových Adidas Pureboost 

březen 2016 | Představení sportovních bot Adidas Pureboost. Dvě food bloggerky, nálož lehkého jídla a jedna zmrzlinová show. Jednoduše občerstvení plné energie.

Podobné reference

Vánoční večírek Billa Vánoční večírek Billa

listopad 2022 | Máme radost, že pro více než 600 hostů spol. BILLA jsme měli možnost ve Forum Karlín připravit netradiční menu v rámci vánočního večírku.

Chci vidět víc
Představení nového IQOS ILUMA Představení nového IQOS ILUMA

listopad 2022 | Party roku v Letňanech, která měla vše. Bez mála dva tisíce hostů, kteří dorazili na představení nového IQOS ILUMA, si užili neskutečnou párty. Celý večer hrál v barvách a tak jsme se nenechali zahanbit ani my a připravili jsme pestrobarevné menu.

Chci vidět víc
Oslava 30. výročí společnosti Elfetex Oslava 30. výročí společnosti Elfetex

říjen 2022 | Máme rádi, když se za námi klienti vracejí a jsme ještě raději, když jim můžeme pomoci udělat jejich důležité eventy nezapomenutelné. Se společností Elfetex jsme již byly u jejich 25.výročí, a proto nám bylo velkou ctí, být s nimi u vstupu do třetí dekády jejich fungování.

Chci vidět víc
EUSPA konference 2022 Konference EUSPA 2022

říjen 2022 | Konference i mimo naši domovskou základnu v Kongresovém centru Praha nám nejsou cizí. Tentokrát jsme měli možnost zajistit catering pro 600 hostů v nově zrekonstruovaných prostorech #NaVystavisti v Křižíkově pavilonu B.

Chci vidět víc
Oslava 30. výročí společnosti NN Oslava 30. výročí společnosti NN

září 2022 | S letošními oslavami kulatin rozhodně nekončíme. Tentokrát jsme připravili nezapomenutelný catering pro 750 hostů společnosti NN u příležitosti 30. výročí.

Chci vidět víc
Večírek společnosti PASSERINVEST Večírek společnosti PASSERINVEST

červen 2022 | Třicet skvělých let společnosti PASSERINVEST vygradovalo večírkem pro 800 hostů nedaleko centrály společnosti na pražské Brumlovce, kterou právě společnost Passerinvest změnila z nehostinného greenfieldu na tepující centrum kancelářského života na Praze 4. Hosty jsme měli možnost naladit na letní dovolenou tím, že jsme je provedli chutěmi světa v rámci konceptu „around the world“. Kromě autentické kuchyně od našich indických šéfkuchařů, jsme hostům dali ochutnat flatbready z naší pizza pece, americké burgery nebo třeba i osvědčenou klasiku české kuchyně Svíčkovou s karlovarským knedlíkem.

Chci vidět víc
Oslava společnosti SAVILLS Oslava společnosti Savills

květen 2022 | V prostorách Martinického paláce jsme jako doma. A proč by ne? Nádherné vnitřní sály plné fresek a malebné nádvoří úplně vybízí k pořádání letních akcí, kde si hosté mohou užít teplé letní večery. Tentokrát jsme měli tu čest společně se společností Savills oslavit jejich pětileté působení na českém trhu. A oslava to byla pořádná. Hosty přímo nadchl náš Gin Tonic station, kde si mohli dát tenhle světoznámý koktejl v mnoha podobách a velké oblibě se těšil i koutek s Poké. Tahle hawaiská pochoutka díky své svěžesti je ideálním pokrmem do teplých letních dnů, které nás čekají.

Chci vidět víc
CAROLLINUM Večírek CAROLLINUM

květen 2022 | Oslava, kterou by mohl závidět i Ludvík XVI. Přesně takovou jsme připravili pro klienty společnosti Carollinum v zahrádách Trojského zámku. Více než 800 hostů si užilo krásný letní večer se sklenkou Champagne a s kuchyní inspirovanou tím nejlepší z francouzské kuchyně. Pečené holuby, kteří by létali přímo do úst ještě neumíme, ale bufety se prohýbaly pod grilovanými kuřaty, tradičními quichy lorraine nebo pod věžemi z makronek.

Chci vidět víc
Večírek společnosti Ernst & Young Večírek společnosti Ernst & Young

květen 2022 | Krásné prostory Martinického paláce a téměř letní počasí, tak vypadala party společnosti Ernst & Young pro 600 spokojených hostů. Zvolili jsme rozmanité menu s tradiční vietnamskou polévkou PHO či flat bready servírované rovnou z pásové pece. Dokonalým receptem na ochlazení byla naše novinka - nanukový bar se zdobením a polevami dle chuti.

Chci vidět víc
Konference Allianz Večeře u příležitosti konference Allianz

duben 2022 | V moderních prostorách Veletržního paláce jsme připravili občerstvení na party pro 550 účastníků tradiční celodenní konference Allianz KOS. Konference se konala on-line, ale večerní party už byla naživo. Hosté formou "seating buffetu" ochutnali to nejlepší z našich cooking show - tartare show, pasta fresca show, chocoland a další.

Chci vidět víc
Oslava 85. let založení Letiště Václava Havla Oslava 85. let od založení Letiště Václava Havla
 

duben 2022 | Setkání partnerů letiště Václava Havla v unikátním eventovém prostoru ve 4. patře obchodního domu MY, kde společně oslavili 85. let od založení letiště. S radostí jsme všem 350 hostům představili naši letní novinku ICE POP SPRITZ a station s krupicovou kaší, která všechny vrátila zpět do dětských let.

Chci vidět víc
30. let Kooperativy 30. let Kooperativy na českém trhu

září 2021 | V září jsme měli čest připravovat slavnostní večer pro 400 významných partnerů společnosti Kooperativa, která oslavila 30. výročí na českém trhu. Místem konání byly krásné prostory Míčovny a přilehlé zahrady Pražského hradu.

Chci vidět víc
Udílení cen společenské odpovědnosti SDGs 2020 Udílení cen společenské odpovědnosti SDGs 2020

září 2020 | Slavností vyhlášení 4. ročníku Cen SDGs se konalo v zahradách Černínského paláce. Při této příležitosti bylo v zahradách možné vidět unikátní desetimetrový model planety Země – terralónu. Spolu s asociací jsme na udílení cen spolupracovali již poněkolikáté. Stovce hostů večera jsme podávali udržitelný catering připravený z lokálních surovin a z důrazem na minimum odpadu.

Chci vidět víc
Slavnostní zahájení Mercedes Benz Fashion week 2020 Slavnostní zahájení Mercedes Benz Fashion week 2020

září 2020 | Koktejl k slavnostnímu zahájení Mercedes Benz Fashion Week 2020 jsme servírovali ve venkovních prostorách kláštera Gabriel Loci. Pěti stovkám návštěvníků se otevřeli dveře této každoroční módní show a my jsme mohli být u toho.

Chci vidět víc
Světová premiéra prvního elektrického vozu Škoda Světová premiéra prvního elektrického vozu Škoda

září 2020 | U příležitosti světové premiéry uvedení na trh prvního elektro automobilu společnosti Škoda - ENYAQ - jsme měli tu čest připravit v O2 Universu občerstvení formou bufetů pro 400 hostů. Účastníky jsme zabavili cooking show - tataráky míchanými před hosty, přípravou chlebífu s pečeným trhaným hovězím masem, přípravou čerstvé pasty, hovězí picanhi s carbonara pyré a dalšími sladkými i slanými pokrmy z menu.

Chci vidět víc
Koktejl pro hosty Unicredit Koktejl pro hosty Unicredit

srpen 2020 | V showroomu společnosti Moser na Staroměstském náměstí jsme s radostí připravili občerstvení pro 50 hostů formou koktejlu s kanapkami a dezertním bufetem.

Chci vidět víc
Svatba na zámku Mitrowitz Svatba na jihu Čech v krásných prostorách zámku Mitrowicz
 

červenec 2020 | Citlivě zrestaurovaný romantický zámek na břehu řeky Lužnice s neopakovatelným geniem loci. V zámecké zahradě jsme připravili 3 chodové svatební menu a večerní raut. Hosté si užívali hostinu až do brzkých ranních hodin.

Chci vidět víc
Podnikatel roku 2019 Podnikatel roku 2019
 

březen 2020 | Měli jsme čest sestavit slavnostní menu pro vzácné hosty v rámci tradičního vyhlášení Podnikatele roku za rok 2019. Letošní vyhlášení se konalo jako každý rok v Paláci Žofín, kde si hosté pochutnali na tříchodovém menu. Jako předkrm jsme podávali foie gras s ostružinovou marmeládou, houby shimmy. Hlavním chodem byla telecí svíčková s houbovým pyré, cuketou a albufera omáčkou. A sladký závěr jsme zvolili dezert Pavlova, malinový sorbet a lesní plody.

Chci vidět víc
Philip Morris International – ČR Konference společnosti Philip Morris International ČR

únor 2020 | Pro 600 účastníků konference společnosti Philip Morris International ČR jsme připravili denní občerstvení formou buffetových stolů. Následnou after party s večerním rautem jsme zpestřili taco barem, jedlým parkem - špízy s jedlým sponge chlebem - černými bulkami s trhaným vepřovým masem nebo oblíbenými lízátky z kozího sýra v řepovém prachu. Hosty zabavila také tataráková show nebo náš chocoland.

Chci vidět víc
Adventní setkání klientů ČSOB Vánoční akce pro klienty ČSOB

prosinec 2019 | Večírek v krásných prostorách Lucerny se nesl v duchu oslav 30 let svobodného podnikání. Hosté si nejprve užili koncert Pražského výběru a poté jsme pro ně připravili raut. Podávali jsme například hovězí picanhu, kterou naši kuchaři krájeli přímo před hosty, nebo konfitovaná kachní prsíčka v meruňkové omáčce s domácími bramborovými šiškami. V rámci tématu, jsme na rautových stolech použili i retro nádobí jako barevné rendlíky a hrnce.

Chci vidět víc
Europe Congress #MCEprague Europe Congress #MCEprague

únor 2019 | V rámci evropského kongresu, jehož jsme byli partnery, jsme připravili občerstvení pro 160 hostů z celé Evropy. Art deco sál Empire Hall ve Slovanském domě rozzářila video mappingová projekce a naše cateringové novinky. Kromě ochutnávek ze „spoon wall“ hosté zažili mozzarella show, salami bar, jedlý park s krevetovými špízy, chocoland s čokoládovou řekou nebo Pavlova show na podsvícené desce. Velkou zábavou byl také samoobslužný alchymistický bar.

Chci vidět víc
Jídlo jako zábava Jídlo jako zábava

prosinec 2018 | Společnost Allianz pozvala své obchodní partnery do klubu Epic a my jsme měli možnost zabavit je občerstvením. Pro 250 hostů jsme připravili „live cooking show“ - zeleninovou zahradu, čokoland, wafle a tacos, které si hosté sami sestavili podle vlastní chuti.

Chci vidět víc
Top odpovědná firma BPS TOP Odpovědná firma 2018

listopad 2018 | U příležitosti předávání cen TBPS TOP Odpovědná firma 2018 jsme měli tu čest ve spolupráci se společností Byznys pro společnost představit náš udržitelný koncept. Bez plastů, s minimálním odpadem a maximální chutí jsme prezentovali suroviny od místních dodavatelů. Hosté si pochutnali na zeleninové zahradě, zauzených křepelčích vajíčkách, kapustových závitcích, kaštanovém krému a dalších pokrmech. Do náplní taštiček „samosa“ jsme použili esteticky méně dokonalou zeleninu. Voda se podávala kohoutková, infuzovaná jen ovocem a bylinkami. Nic se nevyhazovalo, co se nedojedlo, odnesli si hosté domů. A skvěle to fungovalo.

Chci vidět víc
H&M x MOSCHINO by Jeremy Scott H&M x MOSCHINO by Jeremy Scott

listopad 2018 | Pro 400 hostů módní společnosti H&M jsme v prostorách pražské nákupní galerie Myslbek nachystali street food občerstvení v rámci uvedení nové linie H&M x MOSCHINO by Jeremy Scott. Kuchaři připravili barevné hotdogy, černé mini burgery, poutine nebo waffle v souladu s naším udržitelným cateringem – co nejméně plastů, použítí ekologického nádobí a papírových brček. Milujeme přírodu a módu.

Chci vidět víc
Neon Food Lounge NEON FOOD LOUNGE

říjen 2018 | Jako součást pražského Signal Festivalu jsme ve spolupráci se společností QUIX uspořádali jednu velkou neonovou party - NEON FOOD LOUNGE ve stanu restaurace Žofín Garden. Pod UV světlem svítily nejen hosté, ale také nápoje a sladkosti. Hosté ochutnali prosecco s mučenkovým UV kaviárem, bubble tea s liči nebo neonové magnumy, zmrzliny, wafle, panna cotty, donuty a další. Pro ty, kteří měli hlad, podávalo se teplé občerstvení v našem foodtrucku – poutine, hotdogy, burgery a další.

Chci vidět víc
Česko-slovenská výroční konference CocaCola 2018 Česko-slovenská výroční konference Coca Cola 2018

únor 2018 | Historicky první výroční česko-slovenskou konferenci CocaCola pořádanou ve spolupráci s JAD Production s účastí zaměstnanců z různých odvětví jsme si velice užili. Pro 800 hostů Fora Karlín jsme připravili menu inspirované tímto silným brandem. Účastníci konference tak mohli zažít chuť hovězích žeber marinovaných v CocaCola BBQ nebo colovou zmrzlinu s vanilkou. A aby myšlenky vyřčené na podiu našly své posluchače, podávali jsme i tzv. brain food se sušeným ovocem a ořechy.

Chci vidět víc
FASHION STARS NIGHT FASHION STARS NIGHT

leden 2018 | Magická Pražská křižovatka, čtyři módní návrháři, v plechovkách servírované Mojito, Blini ve tvaru hvězdy, netradiční přehlídka kabelek, to byl již 13. ročník FASHION STARS NIGHT. Pro 500 hostů jsme nadesignovali kanapky jako jsou sepiové grisini s parmskou šunkou, tapiokový ceviche nebo telecí tatarák, to vše doplněné míchanými nápoji v eco skleničkách a champagnské Veuve Cliquot.

Chci vidět víc
Czech 100 Best Czech 100 Best

listopad 2017 | U příležitosti soutěže "Českých 100 Nejlepších" na Pražském hradě jsme připravili celodenní občerstvení pro 700 hostů, jehož vrcholem bylo slavnostní vyhlášení. Skloubili jsme zde to nejlepší z nabídky cateringu i restaurací Zátiší Group. Formou bufetů jsme podávali chobotnicový salát, italské speciality z focaccia stationu nebo představili zeleninovou zahradu. Před očima hostů jsme připravovali čerstvé caprése nebo malovali jídlem dort Pavlova s čerstvým ovocem a šlehačkou.

Chci vidět víc
Volvo Trucks Oslava 20 let Volvo Trucks
 

červen 2017 | 1000 pozvaných hostů si vychutnalo atmosféru Průhonického parku a tradiční české i švédské kuchyně. Hosté se bavili až do ranních hodin, abychom společně oslavili 20 let Volvo Trucks.

Chci vidět víc
Letní slavnost ČNOPK/ Velvyslanectví spolkové republiky Německo Zahradní slavnost ČNOPK
 

červen 2017 | Zahradní slavnost Česko-německé obchodní komory uspořádaná v prostorách Německého velvyslanectví v Praze. Pod širým nebem jsme servírovali svěží letní pokrmy, které si hosté sami vybírali podle chuti. Program jsme zpestřili live cookingem a nesměl chybět ani zmrzlinový ice-pan.

Chci vidět víc
Ples Prahy 1 Ples pro významné hosty Prahy 1
 

květen 2017 | Jarní ples pro 1100 předních představitelů kulturního, politického a společenského života Prahy 1. Tématem večera byl film, pod kterým jsme zrežírovali nejen občerstvení, ale také koktejly.

Chci vidět víc
PRECIOSA otevírání showroomu Slavnostní otevření showroomu společnosti PRECIOSA

březen 2017 | Otevření showroomu v Rytířské ulici se neslo v duchu precizního občerstvení. Vskutku vybroušené pokrmy komponované do křehkosti a čistoty krystalu. Flying buffet nesměl chybět.

Chci vidět víc
Vermont Gant Party Vánoční večírek pro GANT

prosinec 2016 | Večírek pro společnost GANT v Kučerově paláci jsme oděli do sushi. Porcování čerstvého tuňáka vážícího 34 kg bylo dominantou večera. Jako na správném večírku se také grilovalo maso a míchaly drinky.

Chci vidět víc
Skype 1. vánoční večírek Vánoční večírek pro společnost SKYPE
 
 

prosinec 2016 | V bývalém kině 64 U Hradeb měli účastníci vánočního večírku společnosti Skype kuchyně celého světa na dosah. Hosté mohli ochutnat asijský street food, anglický fast food i lahůdky z českých vánočních trhů.

Chci vidět víc
1. narozeniny časopisu Marwic Party k 1. narozeninám časopisu Marwic

prosinec 2016 | U příležitosti prvních narozenin firemního časopisu společnosti KPMG - Marwic v Chemistry Gallery jsme měli možnost propojit catering a umění. Hosté se mohli občerstvit přímo z ruky, pokochat pohledem na live cooking nebo ice pan show. Vrcholem večera bylo malování jídlem.

Chci vidět víc
Nautica Fashion Show NAUTICA Fashion Show

červenec 2016 | Během představení nové kolekce NAUTICA jsme prezentovali kornoutový koncept - hosté mohli ochutnat speciality v jedlých i nejedlých kornoutcích nebo zažít ice-pan show.

Chci vidět víc
Prezentace kosmetických produktů Vichy Prezentace nových kosmetických produktů Vichy
 

duben 2016 | Metropole Praha, Brno a Bratislava zažily show k uvedení nových výrobků Vichy. Paletu občerstvení jsme tónovali do odstínů odpovídajícím barevnosti produktových řad. Hosté tak mohli okusit modré brambory, růžový minidort nebo punčovou makronku.

Chci vidět víc
FLY EMIRATES - Budapešť Galavečer s koktejlem pro Fly Emirates
 

říjen 2014 | V Budapešti jsme pohostili 450 hostů. Důraz jsme kladli na malé detaily, proto jsme si ulítli na minizákuscích a lososovi.

Chci vidět víc

Poznejte celou Zátiší Group