Písecká brána

Do 200 osob
Zrekonstruovaný barokní objekt v atraktivní lokalitě blízko Pražského hradu je oblíbeným kulturním a veřejně společenským centrem Prahy 6. Konají se zde výstavy, svatby, společenská setkání, koncerty, prezentace Prahy 6, oslavy výročí a státních svátků i charitativní akce.

kapacita gala raut
Hlavní prostor 60 150
Ukázat na mapě
K Brusce 5
Praha 6

PODOBNÉ LOKALITY

Bawag banka

Do 200 osob | Na rohu Štěpánské a Václavského náměstí se tyčí kupole Bawag Bank. Prestižní místo s ohromujícím výhledem na historickou část Prahy včetně Petřína a Pražského hradu. Prostor skýtá dvě patra vhodná pro catering, tanec i doprovodný program vašeho večírku s klienty nebo zaměstnanecké party.

Chci vidět víc
Braunův dům

Do 200 osob | Ač v samotném srdci Prahy, vedle Novoměstské radnice, je Braunův dům zárukou dokonalého soukromí. Historické stavení, kdysi majetek Matyáše Brauna, disponuje dvěma sály, pyšní se původní gotickou klenbou a prostorným venkovním atriem. Pro pořádání společenských akcí a seminářů je jednoduše ideální.

Chci vidět víc
Cafe Reunion

Do 200 osob | Cafe Reunion / Prague Congress Centre / Vstup číslo 5 / Otevírací doba: po - pá 9:30 - 17:00

Chci vidět víc
Hauch Gallery

Do 200 osob | Místo, které snoubí modernost a funkčnost s industriální duší budovy. Tato unikátní výstavní prostora se skvěle hodí k uspořádání firemních, společenských nebo komerčních akcí. Vyniknou zde také konference, módní přehlídky a privátní večeře.

Chci vidět víc
Muzeum hudby

Do 200 osob | Každý, kdo vstoupí je zasažen mohutností dvorany i zvláštním kouzlem, které tu proměny věků zanechaly. Národní muzeum využívá ojedinělou příležitost oživit tento prostor, kdysi zdobený díly barokních mistrů a rozeznívaný údajně jedněmi z největších varhan Prahy sklonku 17. století, opět hudbou.

Chci vidět víc
Villa Pellé

Do 200 osob | Novorenesanční vila nedaleko stanice metra Hradčanská obklopená unikátní historickou zástavbou, v klidové zóně a s výbornou dostupností. Čtyři zrekonstruovaná podlaží, s napojením na zahradu, nabízí prostory pro kulturní a společenské události - od výstav, po večírky, konference či svatby.

Chci vidět víc

Navštivte nás